Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Офшорна компанія — Перш за все!

Іноземні фізичні та юридичні особи отримали безліч переваг в офшорі або так званому банківському податковим раєм. Під податковим раєм розуміється фіксована невелика ставка зазвичай вона в розмірі 10%.
Офшорна компанія може бути використаний для всього, зменшення оподаткування, захисту активів, холдинг нерухомості та для різних бізнес операцій. Усвідомлюючи ці переваги можна йти вперед високо піднявши голову.
Важливо. Бажано, щоб серед країн вибрати стабільну країну, така що не буде приносити негативну репутацію в майбутньому. Крім того, має сенс зробити вибір на користь старої і надійної країни у створенні офшорної міжнародної компанії, а не тих, які тільки недавно відкрили свої двері для інвесторів. У країнах, де нездоровий клімат для торгівлі, це змусило місцевих жителів вдаватися до підтримки банківських офшорних рахунків також через ризики банківської справи в такій країні, де безпека і політична ситуація не сприяє, може бути вам не на руку і може прийти крах вашому бізнесу .
Перш за все, саме перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що цей тип установки — офшорної структури компанії є те, що вам потрібно, і, безумовно, спосіб досягнення того, що ви хочете. Деякі компанії надають інформацію в Інтернеті про те, як офшорна компанія працює і як можна отримати з цього користь потенційно, ця інформація допоможе вам зрозуміти, що вам більше потрібно офшорна компанії або міжнародні бізнес компанія.
Для створення офшорної компанії Ви повинні надати необхідні документи, так само треба буде оплатити всі витрати, понесені під час реєстрації компанії, а також за послуги.
В любом бизнесе перевод документов играет большую роль, главное чтоб он был сделан умело и со знаниями нюансов языка или это перевод с немецкого или это перевод на китайский — любой перевод должен быть точной копией оригинала. Есть такое языковое агентство «ГЛАГОЛЪ» которое без проблем решает очень важные задачи связанные с переводом документов. Специалисты ГЛАГОЛЪ переведут в точности тексты контрактов, бумаги для международных сделок, разные инструкции, технические нормативные документы и любую литературу без особых усилий и качественно.