Модульні будівлі.

Модульні будівлі складаються з частин званими «модулями» і призначені для створення великих так і малих будівель на відкритих майданчиках. Завдяки цій функції, модульні будівлі призначені для побудови шкільних кабінетів, офісів, великих їдальнях і лікарняних палат. Модульні будівлі існують протягом багатьох років, ви знаєте їх як «Збірні» будівлі — вони називалися різними іменами в минулому, але «Збірний» є одним з кращих описів. Приводом для назви «Збірні» обумовлено будівлі, збірні на заводі, а потім переносяться на заздалегідь підготовлену територію і зведено в невеликий час, який потрібен для створення традиційної будівлі.
Високий рівень.
В даний час є більшість сучасних модульних частин для будівництва, щоб побудувати все на дуже високому рівні, в них використовуються загально прийняті будівельні матеріали наприклад, сталевий каркас, ПВХ вікна, алюміній і склопакети, які до того ж відповідають строгим будівельним нормам. Внутрішнє оздоблення подібно тим, що традиційні будівлі з гіпсокартонну стіни, підвісні стелі, кондиціонери, ІТ-мережі і все, що ви можете знайти в сучасному офісі.
Будинки, такі як готелі, аеропорти, вокзали, школи і навіть ресторани Макдоналдс в даний час будуються з використанням модульних систем. Цегляне облицювання системи використовується на зовнішніх стінах, щоб дати відчуття сталості і більш традиційний вид.