Mitsubishi Mirage.

Повномасштабне виробництво глобального компакт автомобіля Mitsubishi Міраж вже почалося в Таїланді — автомобіль проводиться на третьому заводі Mitsubishi Motors Лаем Чабанг, який є найбільшим підприємством компанії і експортним центром за межами Японії.
Автомобіль Mitsubishi Mirage дебютував на автосалоні в Бангкоку 27 березня і почалася його продаж в Королівстві на наступний день, з п’яти варіантів, доступних для цього ринку.
Mirage став популярний у покупців в Таїланді з моменту його запуску менше, ніж місяць тому, і вже більше 15 000 замовлень прийнято. Японські продажі почнуться влітку, і автомобіль збирається бути введеним для продажу і в інших країнах АСЕАН.
«Важливо, щоб зберегти той же рівень високу якість пропонованих автомобілів, вироблених на заводах в Японії. Я вважаю, що нові Mirage є високо конкурентною моделлю авто, яка буде широко прийнята на ринках в усьому світі. Ми покладаємо великі надії, що це глобальна стратегічна модель, новий міраж, буде відігравати велику роль в подальшому зростанні нашої компанії «, сказав Осаму Масуко президент MMC.