Mercedes-Benz Citan чи Renault Kangoo.

Це Mercedes-Benz Citan який не дожидаючи дебюту на IAA виставці комерційних автомобілів в Ганновері представив публіці свій новий фургон на мотор-шоу RAI в місті Амстердам. Citan — придуманий від слова «місто» і «Титан» — це міський фургон доставки, це молодший брат Vito і Sprinter.
Citan базується на Renault Kangoo завдяки співпраці з Renault-Nissan, що й помітно в його зовнішності. Kangoo є одним з провідних в Європі невеликих фургонів, таких як Volkswagen Caddy, Citroen Berlingo і Fiat Doblo. Renault так же повинен забезпечити невеликі двигуни для автомобілів Mercedes / Smart, в обмін на силовий агрегат Merc для Infiniti компанії Nissan. Обидві сторони будуть співпрацювати в галузі розробки наступного покоління Smart Fortwo / Renault Twingo і вже спільно будують двигуна в США.
Mercedes-Benz Citan буде доступний з трьох різних довжин: 3.94 м, 4.32 м і 4,71 м. Буде також п’ятимісний Citan Mixto зі складними задніми сидіннями та перегородкою, що відокремлює вантажне відділення і двое розсувних дверей. Mixto засновананий на найдовшій базі. Також використовувати прицепы для легковых автомобилей таких не буде проблемою.
Є також три різних вантажопідйомності аж до максимально допустимої повної маси автомобіля 2200 кг. Є додатковий люк в даху фургона для полегшення перевезення наддовгих предметів.
Три турбодизеля Mercedes-Benz Citan (від 75 до 110 к.с.) і 115 л.с.. Укомплектований автомобіль п’яти або шести ступінчастою механічною коробкою передач яка відправляє потужність на передні колеса.
Економія є основним чинником у таких транспортних засобах, а Mercedes-Benz Citan має тривалі інтервали обслуговування до 40000 км або два роки.