Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Історія суші.

Рибу спочатку укладали рядами в дерев’яні бочки і підсоленою вже водою заливали її. Протягом тижнів кількох слідом за тим йшло натуральне заквашування. Таку рибу стали вживати з рисом в 7-8 ст .. І до цих часів цей давній тип сусі який називають «наредзусі» — зустріти можна в деяких районах Країни висхідного сонця. Ще через деякий кількість століть в рис стали додавати цукор і оцет, щоб підбавити для цієї страви особливий кисленький присмак, а морепродукти стали подавати в сирому вигляді з рисом. Таким чином, квашення риби з процесу готування випало.
Заголовок в назві сусі пишеться або одним ієрогліфом, що означає рибу, або 2-мя, один з яких — «довголіття», а 2-ий — «стиль поведінки». Суші (сусі) неодмінно подають у святкових варіантах — на різних святах, в дні народження ювілеїв. Таємниця сусі в накладенні смаків глутамінової та инозиновой кислот відповідно рослинного і тваринного походження. Будь-яка з цих кислот по собі — милий збудник смакових рецепторів мозку. Накладаючись, вони дають неодноразовий результат — рис і рибка. Для тих хто не вміє готувати, а любить їсти це блюдо існують спеціальні сервіси де замовити суші можна і іншу японську їжу до того це є не погана романтична їжа як пишуть Новини романтики в обному журналі для чоловіків.
І якщо присмак рису — є постійний, у морепродуктів відвідуються свої піки смаку, що залежать від термінів нересту риби, тому в різні епохи і року для приготування смачних суші використовують різні сорти риби.