Чи є ваш шлюб Міцним навічно?

Будь без особливих проблем людина може вийти заміж, але шлюб який ви хочете мати? Так само кожна людина може мати своїх дітей, але який результат ви отримаєте від цих дітей? Багато людей живуть, але яким життям живуть вони сьогодні?
Ми бачили багато людей у ​​житті та тв, знамениті пари включаючи всі свої привілеї, таланти, славу і гроші, вийшовши заміж через кілька років розлучаються. Мова тут йде не про те, який дивовижний день весілля, як пройшло весілля оформлення і як прекрасно ви на ньому виглядали. Весілля — це новий крок в нове життя в ньому немає я і ти, тут тільки є — ми! і про це треба пам’ятати. І для початку треба все ж створити чудові декорації і позитивні враження від вашого свята залишаться для вас і ваших гостей на довгі роки.
Питання в тому, чи це зроблено в останній раз? Чи це дія чи ритуал буде одним з тих речей, які осипаються як листя з дерева з часом, під тиском проблем та обставин? Візьмемо, наприклад, будівля, чим більше і сильніше, тим глибше потрібно копати фундамент для будинку. Чим вище ви будуєте будинок, тим міцніше основа повинна бути.
Ви мрієте, щоб ваш шлюб довго тривав? Ви мрієте, щоб ваші улюблені діти були повноцінними учасниками в світі де вони живуть? Ви хочете, щоб жити життям, в якому ви можете долати труднощі?
Чому більшість шлюбів зазнають невдачі?
Більшість людей в житті зазнають невдачі у своїх починаннях, тому, що люди в більшості не планують, а це вірна дорога на провал.
Більшість людей планують для себе багато речей. Вони планують кар’єру для себе, вони малюють плани для свого бізнесу, вони безумовно планують дії в своєму весіллі. Але багато пар ніколи не роблять спільні плани по зміцненню їх ставлення один до одного. Ваше життя повинно бути немов оформлення кулями — легким та яскраве, прямя прагненням вгору до всього кращого.
Що план без мети?
Причина, чому ми будуємо плани, тому що ми мріємо досягти певної мети! Люди створюють план для бізнесу, тому що вони хочуть досягти певних цілей. Перш ніж ви зробите хороший план для вашого щасливого шлюбу, вам треба знати те, що ви хочете досягти в цьому шлюбі.
Ці питання дуже важливі, щоб їх вам розглянути, якщо ви хочете, щоб ваш шлюб був останній. Пам’ятайте, якщо ви не за планом підете, ви швидше за все отримаєте провал.