Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Будинок з дерева — плюси.

Немає нічого краще ніж жити в безпечному будинку для людини. Глобальне бажання будівництва особистого житла все частіше звертається до застосування природних матеріалів, зокрема, деревини. Деревні церкви і будинки, побудовані з відмінно обробленої деревини, стоять уже століттями. Дерево має дуже важливі переваги перед штучними будівельними матеріалами: екологічність, тепло провідність, незмінна вологість і прекрасний повітрообмін, особливий клімат приміщення з дерева. Крім усього перерахованого, дерево — є антисептіком, тому деревні будинки більш зручні, безпечні, комфортні, прекрасні і естетичні, і за ціною доступні.
Будівництво дерев’яних будинків-зрубів з колод поступилося будівництву з бруса квадратного перетину з якого зараз популярні брусові лазні. Будинки з цілого бруса виграють у вартості, однак мають розряд недоліків: деревину потрібно ретельно виробляти, щоб забезпечити її охорону від дії атмосфери, шкідників, грибків. Брус потрібно тривало витримувати, доки не стане досягнутий потрібний ступінь вологості, щілини між брусами потрібно закладати, а внутрішні поверхні вимагають особливої ​​обробки.
Зараз є багато інноваційних технологій які дозволяють швидко будувати брусовий дім з склеєного або профільованого, що істотно зменшує час будівництва при цілому ряді інших переваг. Профільований брус є найсучаснішим будівельним матеріалом, зробленим з природної деревини хвойних порід таких як сосна, кедр і ялина.