Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Збирання врожаю — де беруться продукти.

Інноваційна сільськогосподарська техніка відіграє головну роль в виробництві і обробці харчових товарів. З підтримкою даних машин людина самостійно може за день виконати розмір роботи, з яким до впровадження такої механізації могла впоратися лише ціла команда за тиждень. Зараз механізований збір урожаю самих різних культур, підключаючи коренеплоди і плодів наприклад як виноград, яблука. Однією з перших і важливих машин такого роду був спочатку трактор, а потім і прибиральний комбайн. Саморушний комбайн, косить, ізолює насіння від соломи, усуває лушпиння, засинає насіння у вантажівку і скидає солому на землю для наступного збору.

Нерідко солому вважають за відходи, кажуть, що вона годиться лише на підстилку для худоби, або як незграбна кормова добавка для нього. Традиційно для транспортування і збереження соломка пакується в тюки. Це робиться з підтримкою соломокопнітелей — буксируються трактором машин, які вибирають залишену комбайнами солому, далі пресують у тюки і шпагатом в’яжуть. Травку дозволено таким же чином пакувати в тюки, і придбане сінце зберігати як корм для великої рогатої худоби. Великим досягненням у сфері обробки матеріалів у сільському господарстві за останні роки стало запровадження «великих тюків». Вони важать біля 500 кг, а як раніше 30 кг, щоб з ними міг впоратися простий робітник. Спеціальні машинки просто управляються з великими тюками, а ув’язка соломи у величезні тюки економить час на її збір з полів. Копичник збирає цю солому, завантажує далі її в камеру, де вона пакетується в мішок, потім обв’язує цей мішок шпагатом і викидає його назовні.
Після збору врожаю для його обробки і збереження потрібні різні машинки, такі як вильчаті автонавантажувачі, причепи, конвеєри і техніка для відділення грунту і каменів від картоплі, так як волога земля може почати дати можливість гниття картоплі, а камінці мають усі шанси його побити.