Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Загальні методи укладання лінолеуму.

Лінолеум може бути укладеним кількома відомими методами: у відсутності застосування клеючого складу, на двосторонню клеювачу стрічку, з використанням особливого клею, уготованого для швидкого приклеювання і зняття покриття, а ще з впровадженням особливого проф клею.
Всі дані способи мають власні переваги і недоліки.
Укладати вінілове покриття у відсутності приклеювання рекомендовано в приміщеннях з невисокою прохідністю площею не більше 12 м2. Така укладка виповнюється досить скоро, проте є можливість, що можуть бути «хвилі». До того ж у відсутності приклеювання, має можливість скоро зноситися лінолеум.
На двосторонній скотч вінілове покриття приклеюють в приміщеннях з невисокою і середньою прохідністю. Укладання лінолеуму відбувається скоро, проте може бути виникнення так же хвиль. Крім такого, після відклеювання підлогового покриття на підлозі залишаються відбитки.
У приміщеннях площею вже за 20 м2 і найвищої прохідністю стелити лінолеум необхідно неодмінно з підтримкою клею, уготованого для швидкого приклеювання, або проф-клею. Такий прийом істотно підсилює термін експлуатації покриття. В такому випадку підлогове укладання лінолеуму відбувається досить скоро, в разі потреби забезпечуючи легкодоступне відділення покриття від основи.
Що стосується рекомендації по настилу лінолеуму!
Щоб вірно розділяти лінолеум на стику, перекрийте 1 смугу іншою на 10 см, дивіться, щоб візерунок зійшовся. Для зручного приклеювання відігніть 1 зі смуг на ширину, приблизно однакову 2/3 полотна, намажте ліноліум клеєм, потім знову розгорніть смугу. Проведіть подібні діяння для 2-ї смуги, після цього 2 смуги розрівняйте і разгладьте за течією від центру до плінтусів. Приклавши лінійку, розріжте макетним ножиком сходу 2 шари покриття, потім приберіть відрізки і зістикуйте 2 смуги. Решта смуги склейте і розрівняйте переміщеннями до центру.
Сохранить