Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

З чого почати ремонт квартири або будинку? — Частина 3.

Установка дверей повинна брати до уваги товщину в майбутньому підлогового покриття для приміщення. Після монтажу та налаштування, двері можна зняти з петель до кінця повного ремонту або їх упакувати в плівку поліетиленову, щоб їх не пошкодити. Одночасно стелі можуть бути пофарбовані і плитку можна укладати в тому приміщення, де було це заплановано. Обробна плитка повинна встановлена ​​бути на абсолютно суху підлогу або стіну.

Оздоблення підлоги залежить від планованого подальшого покриття. В більшості загальних випадків якщо обробка покриття не є плитка, верх підлоги покривається глибокого проникнення грунтовкою на яку лягають фанерні листи. Вони кріпляться до підлоги саморізами. Один лист фанери фіксується на 30-50 саморезів, щоб забезпечити тісне кріплення фанери до підлоги для довгострокової служби підлоги без скрипу і різних опуклостей. Фанера дає додаткову тепло-і звукоізоляцію. Після монтажу фанери, роблять монтаж на неї ламінату або паркету. І вже після клеєння шпалер або фарбування може бути вже проведено на стінах кімнати. Пил дуже їдкий та погано змивається. Ось чому для того, щоб не пошкодити шпалери, вони клеїтися пізніше. Щоб паркет не вбирав надлишок вологи він покривається одним шаром лаку до шпалер. Також спочатку рекомендується встановити канальный кондиционер mitsubishi до чистових ремонтно оздоблювальних робіт.

Після цих процесів основні роботи можна вважати вже закінченими. Залишилося тільки встановити по периметру плінтуса, розетки і вимикачі, карнизи, повісити на петлі двері та інші декоративні елементи.

На закінчення цього нарису необхідно сказати, що послідовність ремонтних робіт була включена в загальний характер і може змінюватися в залежності від певної ситуації — кількості кімнат у приміщенні, принцип особливості побудови багаторівневих приміщень полягає в тому що чистові ремонтні роботи робляться від верхнього поверху до вхідних дверей. Побудова принципу ремонтних робіт заснований на здоровому глузді і будь-яка людина здатна думати логічно може самостійно провести всі ремонтно-оздоблювальні роботи у правильній послідовності.