Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Який купити автомобіль?

Ухваливши мету придбати авто, Ви відразу ж зустрічаєтеся з проблемою, що ж дійсно Вам купити. Ви зобов’язані визначитися з маркою автомобіля, при цьому слід обрати тип кузова, параметри мотора, розряд приводу, фарба кузова і т. д.
При придбанні авто слід поцікавитися яка з наданих моделей користується попитом на базарі.
Перед тим, як прийти до якого-небудь рішення, щодо вибору автомобіля, порадьтеся з фахівцями, почитайте відповідну літературу, в якій наведено технічні дані, і підсумки тестів наданої моделі.
Добре б вислухати сервисменов, які обслуговують дану модель автомобіля.
Практика показує, що приступити до вибору слід з визначення класу і технічних характеристик автокара, які зобов’язані цілком відповідати умовам, в яких Ви маєте намір застосовувати власне авто. При цьому слід брати до інтересу кількість перевезеного багажу, чисельність пасажирів, їх вік, авторитет і т. д.
Потім слід зробити свій вибір з типом кузова і чисельністю дверей.
Найбільш зручними є седани з 4 дверима в яких салон і багажник розділені один від одного. Тим не менш для перевезення вантажів найбільш комфортний хетчбек з 3-ма або п’ятьма дверима. Для цінителів мандрувати більш підійде мікроавтобус, а вже для рибалок або мисливців — позашляховик.
Так само треба орієнтуватися на суму, яку Ви зможете витратити на майбутній автомобіль (кар). Сюди слід підключити, різні податкові збори, страховку, а ще витрати на експлуатацію, особливо, якщо кар не новітній.
Якщо в майбутньому Ви маєте намір продаж Вашого автомобіля, то слід мати на увазі, що в даний час в нашій країні більш відомі такі моделі як Audi, Toyota, Volkswagen, Opel, Ford і т. д.
Вибравши марку неодмінно поцікавтеся чи є у Вашому містечку сервісний центр автомобіля по обслуговуванню наданої моделі.
Сохранить