Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як впоратися з червоним кольором в одязі.

Червоний — особливо популярний тренд сезону. Однак він яскравий, безперервно притягує увагу і здатний позначитися на вашому стилі як позитивно, так і негативно. Навіть якщо вам відомо, як використовувати червону помаду, вибирати червоні туфлі, або ж робити упор на червоній сумочці, верхній одяг має інші правила.
Яким же способом вибирати червоні предмети одягу? Насамперед, знайдіть свій, той тон червоного кольору, який вам підходить. Погано, коли колір пригнічує вас — він повинен підкреслювати ваші достоїнства.
Як вірно підібрати відтінок.
Як і з червоною помадою — виберіть собі такий відтінок, який підійде саме вам. Він зможе підкреслити теплий тон шкіри, виділить колір волосся і очей, не затуляючи вас. Спробуйте різнорідні відтінки червоного і відшукайте той, який дійсно підійде вам. Це може бути складно, проте коли ви знайдете цей відтінок, ви будете користуватися ним скільки завгодно.
Впевненість.

Червоний колір
підійде впевненим у собі жінкам, які цінують увагу. Якщо ви не зовсім впевнені, що будете впевнено себе відчувати в червоному одязі, виберіть червоні атрибути, сумочку або взуття і перевірте, які почуття ви відчуваєте. Далі буде спідниця, піджак або топ червоного кольору в поєднанні з сірим або чорним. У поєднанні червоного і чорного, чорні елементи не зобов’язані виглядати дуже просто, проте одяг не повинен бути надмірно складним, щоб не виглядати химерно. А якщо вам щось заважає може спробуєте сходити на курси психології, щоб більш детально розібратися зі своїми внутрініми проблемами.
Одяг.
Якщо ви одягнені в червоний верхній одяг, ви не зможете залишитися непоміченою, при цьому всі інші предмети гардероба повинні виглядати більш врівноважено. Завжди популярно характерне поєднання чорного з червоним, однак не гірше виглядає комбінація з сірим або темно-синім. Головне, щоб ви відчували себе врівноважено й упевнено в обраній комбінації кольорів — а все інше обмежується тільки вашою фантазією та здоровим глуздом.
Сохранить