Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Характеристики та використання гіпсокартону.

Гіпсокартон є більш безпечним будівельним матеріалом, отриманим в індустріальних критеріях — міститься в гипсокартоне кислота, яка порівнянна з кислотністю шкіри людини. Гіпсокартон стійкий до дії вогню та води, а ще склад гіпсокартону цілком виключає будь які отруйні речовини.
Ще одною позитивною властивістю гіпсокартону є те, що при намоканні він робиться еластичним і пластичним, однак при цьому не розламується, а коли він висихає, то зберігає надану йому форму. Ця якість гіпсокартону є надзвичайно необхідною при деяких роботах з цим матеріалом.
Гіпсокартон дозволено поділити на буденний (ГКЛ), вологостійкий (ГКЛВ) і вогнетривкий (ГКЛО). Гіпсокартон вологостійкий, як правило, вживається для будівництва та оздоблення приміщень таких як ванна або бання, парилка. Варто відзначити і такий різновид будматеріалу на гіпсовій базі як гіпсоволокнистий лист, який суттєво стійкіший гипсокартонного листа.
Гіпсокартон володіє пористою структурою, що говорить про його терморегуляторний функції. При завищеному рівні вологості повітря, просто вода вбирається гіпсокартоном. А після такого як вологість повітря почне знижуватися, ввібрана волога гіпсокартоном стане рівномірно віддана в повітря приміщення в тому об’ємі як була вжита.
Для кріплення гіпсокартону застосовую особливі шурупи. Гіпсокартон є матеріалом цілком універсальним — завдяки йому можна виконувати велику чисельність лад і дизайнерських ідей. Приміром, гіпсокартон є гарним будівельним матеріалом в декоруванні стель і стінок житлових приміщень: зокрема, виконуються різні фігури і узори, робляться виступаючі зі стінок — різні полки, а ще за підтримки гіпсокартону здійснюють прекрасні декоративні ніші й чудові арки. Вирівнювання стінок це нерідко робиться за підтримки гіпсокартону також в таких стінах можна встановити двері — перед роботою стінки треба підготувати, прогрунтувати для укладання кахлю, обклеювання шпалер, фарбування і інших робіт. Мабуть, на цьому зупинимося — щоб повідати про всі здібності і областях впровадження матеріалу гіпсокартон буде потрібно скласти велику книжку.
Гіпсокартон виходить з конвеєрів заводів-виробників рівненькими стандартизованими листами і надходить на прилавки магазинів, що спрощує експлуатацію наданого матеріалу при різних видах лагодження та оздоблення різних приміщень.