Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Все про євроремонт.

У процесі інтеграції в світове співтовариство в нашій лексиці з’явилося багато неологізмів, що позначають відповідність європейським стандартам якості, одним з яких є термін «євроремонт». Під поняттям «євроремонт» маються на увазі ремонтні роботи різної складності, що ділить його на кілька видів: косметичний ремонт, євроремонт середнього і вищого класів. Косметичний ремонт передбачає невеликий обсяг робіт та кількості оздоблювальних матеріалів, що істотно знижує витрати в порівнянні з проведенням євроремонту високого класу. При проведенні косметичного ремонту не відбувається кардинальна зміна зовнішнього вигляду квартири. Ремонтні роботи другого виду ускладнюються проведенням деяких архітектурних змін приміщення. А якщо у вас нема житла і ви його плануєте купити то зараз віднайти потрібну нерухомість будь-де вже не складно для цього існують відповідні інтернет ресурси.
Якщо ви маєте намір кардинально змінити зовнішній вигляд вашої квартири, замовляйте євроремонт вищого класу, на проведення якого доведеться витратити велику суму грошей. Довірте висококласний ремонт свого житла професіоналам. На високу вартість євроремонту впливає висока ціна матеріалів і складність виконуваних робіт.
Перш ніж приступати до ремонту житла слід розробити проект. У проекті повинні бути передбачені всі найважливіші деталі майбутнього ремонту — від креслення квартири до вибору шпалер, від можливостей перепланування до розташування меблів. Фахівці будівельної фірми, допоможуть не тільки з проведенням ремонтних робіт, але і розроблять дизайн-проект євроремонту. У разі необхідності при виборі оздоблювальних матеріалів ви можете звернутися за порадою до працівника цієї компанії. Щоб бути впевненим у тому, що вам зроблять якісний ремонт житла, досліджуйте пропозиції різних фірм, представлених на будівельному ринку.
Перше, що необхідно зробити під час проведення ремонту, це вирівняти стіни. Дуже часто при згадці про євроремонт відбувається асоціація зі зміною планування квартири. Перед початком ремонтних робіт з перепланування приміщення ви зіткнетеся з бюрократичною системою отримання дозволу та погодження проекту в міських установах державної влади.
Багаті люди можуть дозволити собі купити квартиру з нестандартним плануванням і відсутністю внутрішніх стін. Талановиті дизайнери можуть придумати безліч цікавих ідей для оформлення такої квартири.
Одним з різновидів нестандартного планування квартири є квартира-студія. Така квартира являє собою одну велику кімнату, поділ якої відбувається за рахунок різного стельового і підлогового покриття. Територію кухні можна відокремити, покривши підлогу плиткою, у той час як паркет буде позначати територію вітальні. Відбудеться об’єднання двох кімнат в одну.
Все більше людей при ексклюзивному євроремонті позбавляються від прямокутних конструкцій. Все більшою популярністю в наш час користуються плавні, округлі лінії і форми стін.
Не менш значущим при купівлі матеріалів і виборі ремонтних робіт є стиль життя замовника, його уявлення про затишок і комфорт власного житла. Добротний дерев’яний паркет з дуба або сосни віддадуть перевагу люди старшого покоління, недорогий ламінат для підлогового покриття більше оцінять молоді люди.