Відпочинок у Феодосії.

Золоті пляжі, красиве море і заможна 2500-річна історія, це все об’єднується в прекрасному кримському місті Феодосія. Коли древні греки вперше вийшли на землі Феодосійської бухти, вони відразу назвали її Феодосія, що перекладається як Богом дана земля. Все, що вони тут побачили — це простори безкрайного степу з одного боку- древні гори, а з іншого золоті пляжі та тепле море прямо біля ніг.

Не витрачайте час даремно і відвідайте міський краєзнавчий музей, в якому представлено безліч свідчень давньогрецької епохи: великі амфори, статуї, коштовності та інші предмети побуту. Там же представлені експонати з усіх епох у житті міста.

Будь-якому курортнику безумовно необхідно побачити і доторкнутися до залишків генуезької фортеці. Запитайте у жителів і вони пояснять як швидко дістатися до фортеці, це в 20-30 хвилинах ходьба від краєзнавчого музею або картинної галереї Айвазовського. Реально в первозданному стані залишилася одна башта і стіна до наступної башти, від якої залишилася тільки фасадна частина. Неодмінно зробіть вдалі фото зі стін фортеці і на вежах, генуезька фортеця — це вільна територія, без охорони і лазити можна скрізь. Коли почнете запитувати дорогу до старої фортеці, вам розкажуть також як пройти до «чумка » або «карантин «. І не думайте лякатися — так звуть район біля старої фортеці. Карантинну зону облаштували на в цьому районі одразу після того як Крим та місто перейшли під кконтроль Росії. Адже в ті далекі часи лютували епідемії чуми і інфекційних захворювань в Європі. На цих же схилах були і поховання для померлих від хвороб, в тому числі і від чуми.

Будь-який турист втратить півжиття, якщо, побувавши в місті, не відвідає картинну галерею І. К. Айвазовського який вважаеться найбільш видатним художником морської теми. Враження від робіт майстра просто незабутні, обов’язково побувайте в галереї. Галерея стоїть не далеко від Кпаєзнавчого музею в самому центрі Феодосії, біля набережної.

Ну і що за відвідування приморського міста без моря. Черепашкові і галькові берега Феодосії дарують бажаючим тепло та чисту воду. Особливо чарівно на пляжу рано вранці: коли вода тепла вже та кристально прозора, не замутнена сотнями ніг відпочиваючих. Місцеві жителі зазвичай купаються не в центрі, а їдуть на чудовий «золотий пляж «. Дістатися до пляжу не складно, це одна з околиць міста, в 10 хвилинах їзди на автобусі. 

Когда приходит лето, мы все стремимся на отдых и как можно подольше забыть о работе. Можете также как вариант спланировать свой отдых Лоо частный сектор, но это уже около Сочи там также, что очень радует умеренные цены и каждому каждому отдыхающему будет по вкусу комфорнный домик в котором вы проведете прекрастные дни о еще не скоро забудете их.

Золотим, пляж названий тому, що під сонцем його берега з дрібного черепашнику сяють немов золото. Приблизно в п’яти-десяти метрів покладені великі валуни від берега по всій багатокілометровій довжині пляжу, що виконують крім окраси щей захисну роль. А між валунами і пляжем виходить смуга мілководдя з теплою і прозорою водою, де чудово проводять час маленькі діти. А вже за таким природним захисним порогом починається справжній рай для купання. Відповідне місце на пляжі можна знайти завжди, навіть в самий пік курортного сезону. Сьогодні вся прибережна смуга поділена фактично на окремі пляжі. Подібне розмноження, поліпшило умови відпочинку, адже всі пляжі Феодосії відкриті для всіх гостей та туристів, за лежання на золотому піску ніхто не бере гроші. Але якщо вам зажадаеться додаткового сервісу — лежаки, масажисти, коктейлі та іншої екзотики — то і все це є, але вже за гроші.

Незабутні враження подарує і морська прогулянка уздовж берегів до Коктебеля і повз стародавнього вулкана Карадаг. Відвідайте Коктебель, жити там не особливо комфортно, а от на один день подивитися є що. А насправді, відправляйтеся в Феодосію і складіть своє власне неповторне враження про це прекрасне південе місто України.