Страхування дітей дошкільного та шкільного віку.

Помітну увагу приділяє населення страхуванню дітей дошкільного та шкільного віку.
Найбільш часто купуються поліси від нещасного випадку. Це не дивно. По-перше, вартість таких страховок досить невисока. По-друге, споживачам до душі очевидність дії поліса. Необхідно відзначити і частоту отримання травматичних ушкоджень серед школярів.
Буває маса варіантів страховок від нещасного випадку. Майже у всіх програмах передбачається захист при отриманні травматичного пошкодження. Є й більш мудровані варіанти, що пропонують фінансову компенсацію у випадку, наприклад, згвалтування. При виборі програми, страхувальник може включити всі обов’язкові ризики. Визначення вартості страховки і розміру компенсації — також задача страхувальника. А для цього работа і зарплата чи будь-то іншому мегаполісі повина бути на відповідньому рівні.
Рейтинг ДМС, іншими словами, добровільного медичного страхування, дещо нижче. Приводом меншого інтересу до нього з боку клієнтів може бути розмір вартості поліса. Сама усічена медична страховка зі стартовим набором медичних послуг коштує від 700 грн. В основній частині страхових компаній така страховка купується строком на рік.
Втім і медичну страховку, і страховку від нещасного випадку є можливість звести до мінімуму. Сума страховки незрівнянно зменшиться в разі придбання відразу декількох полісів, припустимо, спільно з іншими батьками. В такому випадку ви зможете знизити вартість приблизно на 20%.
Сохранить
Сохранить