Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Скоро вже літо і багато подумують де-б відпочити і щоб це запам’яталося.

Почнемо з глобальних трендів. Нуднуваті люди цим літом потягнуться на побиті курорти південної Європи та Карибських островів. Решта нудні, проте не дуже заможні люди, поїдуть в Туреччину. Інші плюс російські потягнуться напевно в Крим. І отак з року в рік, звичайно, одноманітно і практично щодня. А так як світ куди різноманітніше второваних туристичних маршрутів. І якщо подумати і пошукати то можна розкопати дійсно цікаві місця відпочинку, і таке місце варто відвідати бажаючи б раз у житті.
Їдемо на Червоне море.
Туристична промисловість Єгипту лише недосвідченим українцям бачиться чудовою. Насправді Єгипт далеко не сама захоплююча і симпатична держава, що біля Червоного моря, куди дешевше і комфортніше спочивати в таких країнах як Судан, Джібуті, Еритрея і навіть Саудівська Аравія. Туризм в даних країнах на розпорядок екзотичніше і місцеві цікаві місця фактично недоторкані гулкою туристичною масою. До того ж, туристична промисловість даних держав все більше орієнтована на потреби конкретно європейських мандрівників.
Сомалі — забудьте про піратів.
Якщо у вас є час на чуйний найбільш довгий переліт, то ми радимо вам побувати Могадішо. Вселенські туристичні лобі діяльно не доказує інформацію про цю екзотичну і надзвичайно ввічливу країну, стверджуючи, що там небезпечно так як багато бандитів. Пірати звичайно є, проте вони всі в Індійському океані. А лиходіїв скрізь вистачає. Але незважаючи на все вищесказане в Сомалі є чарівні білі пляжі, які круглий рік висвітлює сонце, а місцеві рибалки обожнюють гостей.
А може в Пакистанські Альпи?
Для поціновувачів гірськолижного туризму бракує кращого місця на Землі, ніж північно-західні схили Пакистану. Місцеві мешканці цього чудового краю амурно іменують Вазиристан, тобто «країна ввічливих і ясних людей», проте багато західних ЗМІ все перекручують, стверджуючи, що там небезпечно. Загроза, справді, є, однак пов’язана вона тільки з висотою гір, отак як вони стрімкіші швейцарських і австрійських Альп. У Вазірістані вже в даний момент бурхливо розгортається гірськолижна промисловість, і хто знає, може років через 10, спочивати в цьому регіоні стане дорожче, ніж в Європі. Тому для цінителів бадьорого повітря і реальних гірських спогадів, найкращою країни, ніж високий Пакистан елементарно не знайдеться.