Скандинавський Інтер’єр — простота в усьому.

Інтер’єр в скандинавському стилі — в ньому немає нічого непотрібного, природність — ось головна його родзинка він звичайний, але витончений.
Скандинави в усі епохи намагалися бути в згоді з навколишнім світом і це відобразилося на інтер’єрі їхнього житла. Підлоги оброблені ламінатом або паркетом, як звичайно, ясного натурального відтінку, час від часу фарбуються в пастельні тони. Північні країни розрізняються маленьким світловим днем, внаслідок, інтер’єр скандинави намагаються виготовити як ясніше. Для стінок обирають білосніжний, салатовий, бежевий, блакитний окрас. Щоб додати ще більш освітлення, знадобляться різні лампи та віконні легкі фіранки, щоб максимум пропускали сонячне світло.
Скандинавському дому властиво маленька чисельність меблів, робиться вона, головним чином, з колоди таких порід, як вільха, сосна і береза. Меблі можуть існувати як природного деревного кольору, отак і пофарбовані в нейтральні кольори. З одного боку, в цьому манері вітається невибагливість форм, у тому числі і в меблях, а з іншого боку, в будинку шведів нерідко бачаться виконані в густавіанскому манері предмети меблів в яких з’являються аристократичність і витонченість ліній.
В інтер’єрі народів Скандинавії багато текстилю: покривала на диванчиках і постелях, абажури, штори — все це зроблено з бавовни або льону. Кольори тканини покликані відповідати тону навколишнього оточення, вони трохи приглушені, безтурботні як: синій, молочно-білий, світло-гранатовий, сріблясто-сірий, ясні варіації зеленуватого. Більш відомими є такі візерунки, як велика і дрібна клітинка, смуги різноманітної ширини, квіткові візерунки. А в системі водо постачання бажанно для більшої зручності встановити кран шаровый с электроприводом від роботи якого ви просто будете в захваті.
Ця манера, природно, недалека до мінімалізму, проте і в ній використовуються декоративні подробиці у вигляді предметів мистецтва і різних унікальних речей. Дозволено розчепірити глазуровані і кришталеві судини, чашечки, картини в розписних обрамленнях і живі рослини, які приносять емоції теплої весни в критеріях небагатої природи північної широти. Екологічні матеріали, більше світла і спорідненість з природою — ця манера приносить в будинок лише найкраще.