Сільське господарство США — частина 2.

Однак з появою на світовому ринку дешевої вовни з Австралії, Аргентини, Нової Зеландії та Південної Африки мериносів вівчарство в США стало скорочуватися і замість тонкорунних овець багато фермерів почали розводити скоростиглих овець соутдаунскоі, шрошнірскоі та інших порід. Вівчарство перестало бути провідною галуззю в багатьох господаствах. Тонкорунне вівчарство було витіснене у більш сухі райони заходу, на великі території від скелястих гір до Каскейда і Сьєрра-Невади. Подальший розвиток вівчарства в США характеризувалося поширенням овець напівтонкорунне скоростиглого напрямки і створенням таких порід, як Колумбія, Панама, коррідель, ромейдейль та інших, здатних давати подвійну продукцію -. М’ясо та шерсть — і добре використовувати пасовища.
Мериносів вівчарство в Англії ніякого поширення не одержало, хоча мериносові вівці були завезені до Англії ще в XV столітті, а потім великі партії їх поступили в 1791 і 1808 рр. Кліматичні умови Англії (досить м’який і вологий клімат, пасовища) більше підходять до розведення м’ясних скоростиглих овець.
Таррілл стверджує, що хоча на території США до її заселення європейцями існували дикі вівці, але їх при ручали, а предків нинішніх овець імпортували до країни перші поселенці, починаючи з 1609 р. Завезення іспанських мериносів почалося, за його ж даними, з 1801 р., коли в країні склалися дуже сприятливі умови для розвитку тонкорунного вівчарства, при цьому французьких рамбулье вперше завезли в 1840 р., А масове їх завезення великими партіями з Франції та Німеччини відноситься до 1890-х років. Картер і Шарле називають 1870-1910 рр. періодом панування США в мериносовому вівчарстві світу, коли під впливом зростання потреб у вовняній сировині тонкорунне вівчарство США досягає розквіту. Американські селекціонери створили у другій половині XIX століття многоскладчатий тип мериноса, який давав високий настриг вовни. У гонитві за підвищенням настригу експорт американських мериносів прийняв небувалий розмах, особливо в Австралії та країни Південної Америки.
Когда возникают какие-то спорные вопросы в сельском хозяйстве юридическая консультация всегда к делу, а американцы любители судов и адвокатов.