Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Samsung представляє наступний Galaxy.

Фірма Samsung розіслала кореспондентам запрошення на презентацію власного новоспеченого приладу. Дія пройде в Лондоні 3 травня.
Як припускають це буде зустріч з наступним Galaxy. Велика частина ЗМІ мають схожість у тому, ніби на демонстрації стане представлений телефон Samsung Galaxy S III, який буде надалі новоспеченим «флагманом» південнокорейської фірми.
У запрошенні ще згадується про те, ніби трансляція події відбуватиметься і на сторінці Samsung і в Facebook. Демонстрація почнеться в 19 годині по лондонському часу.
Пишуть в ЗМІ, ніби Samsung Galaxy S III отримає чотирьохядерний процесор Exynos власної розробки Samsung. Деякі онлайн-щоденники приписують телефону 4,65-дюймовий екран Super AMOLED. Так само в мережі виникала інформація про те, ніби Samsung обладнає пристосування 3D-екраном, але її не підтвердила фірма розробник.
Samsung Galaxy S III буде намісником телефонів Galaxy S і Galaxy S II, які вийшли в 2010 і 2011 роках, за перші 10 місяців було реалізовано 20 млн. смартфонів Samsung Galaxy S II.