Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Придбання страхового полісу онлайн.

В наші дні не становить проблеми купити страховку через Інтернет. Поки даний метод не надто популярний. Однак, за словами експертів, його розвиток не змусить себе чекати. Адже дистанційне придбання поліса допомагає значно скоротити фінансові та часові вкладення.
Неможливо не відзначити, що для юридичних осіб придбання страховки через Інтернет поки обмежена. Але до послуг приватних осіб представлені будь-які варіанти від страхування майна до страхування життя. Існує тільки єдине обмеження: купуючи КАСКО, ви все ж повинні зробити реальний огляд автомобіля, особливо якщо купля продажа ВАЗ чи іншої автомашини буда здійснена на ринку. Подібні дії робляться, щоб уникнути шахрайських дій.
Отже, дистанційне придбання поліса вимагає значно менше часу, ніж поїздка в найближчий страхової офіс. Не відходячи від монітора, людина і страхову компанію визначає, керуючись відгуками інших користувачів, і може вивчити всі запропоновані варіанти полісів. Припустимо і самостійний розрахунок вартості страховки за допомогою спеціальних програм-калькуляторів. Ви здатні включити в програму необхідні вам опції, або відмовитися від непотрібних. Відповідно, і вартість страховки може бути значно нижче. Продумано на такого плану сайтах та наявність онлайн-чату, що дозволяє з’ясувати всі деталі формування страховки.
Вибравши потрібну програму, користувач відразу ж оформляє заявку на придбання страховки.
Бажаючим придбати страховку через Інтернет, будуть корисні наступні поради.
Для початку, як стверджують експерти, потрібно оцінювати не вартість поліса, а надійність страховика. Вивчіть рейтинги ймовірного партнера, результати фінансових звітів. Дуже чітку картину допомагають скласти і відгуки інших володарів страхових продуктів обраної компанії.
Серйозне значення має і різноманітність видів страховок. Велике число варіантів підтверджує активний розвиток Інтернет-продажів. Інакше кажучи, послуги будуть високої якості.
Велику увагу слід приділити методу оплати поліса, вибравши максимально надійний варіант.
Безсумнівно, що покупка страховки через Інтернет не викликає особливих складнощів. А наші поради допоможуть зробити цей процес ще простіше.