Плюси і мінуси відносин з одруженим чоловіком.

Як би наші дамочки не лаялися на жінок, які вступають в союз із сімейними чоловіками, але вони все одно будуть приходити і дратувати законних жінок. Адже кожен справжній хлопець дивиться на красуню, яка може стати його, якщо він докладе зусиль. Але може бути не так вже й кумедно стати жінкою «другого плану». У кожній ситуації можна знайти негативні і позитивні сторони.
Переваги зв’язку з «окільцьованим» чоловіком.
Гідність 1. Щастя переповнює душу коханки. Вона поруч з чоловіком, який запав їй в душу.
Привілеї 2. Кожен раз жаркий секс. Деякі труднощі в сексі з жіночками у чоловіків можуть бути: вони трохи приїлися один одному або дружина з самого початку не була гарячою в сексі. Часто чоловік не хоче говорити своїй супутниці про життя, що в інтимі вона його більше не влаштовує, а просто знаходить заміну цьому недоліку на стороні. Та особа згодна втілювати всі його заповітні бажання в сексі.
Плюс 3. Всі зустрічі — бажані. Бо любовник приносить із собою букети квітів, запрошує на вечерю в ресторани чи кафе.
Плюс 4. Вбиваючий любов побут не приходить в такі союзи. Чоловік боїться засмутити в сексі коханку. Це багато всепрощаючих очах дружини можна і впасти разок-другий, а ось при полюбовниці — він крутий. А от для жінки лазерна епіляція саме те, що може надати нових відчутів для чоловіка.
Вигода 5. Можна без будь-якого дозволу сходити в нічний клуб з подругами. Чоловік ж і сам раз по раз до дружини йде. У цей час можна зайнятись облаштуванням свого особистого життя, поки ваш чоловік на дачу з сімейством поїхав.
Плюс 6. Грошова підмога зі строни коханого. Як правило, мужики не скупляться на гроші для коханок. Дорогі дари роблять своїм коханкам, щоб якось їх порадувати. Треба адже в очах коханої дами завжди бути на висоті.
Негативні сторони відносин з одруженим чоловіком
Недолік 1.Він може і не залишити свою дружину заради вас. На другому плані вам і доведеться залишатися вічно. Він до вас не піде від сім’ї, особливо якщо дружина йому сина народила.
Вада 2. Не можна нікому говорити, що у вас відносини, так як прийде викриття і чоловік піде до сім’ї.
Недолік 3. Всі свята будете відзначати наодинці, або з подругами, якщо у вас іншого чоловіка немає.
Мінус 4. Ревнощі. Коханка повинна зрозуміти, що вона не головна в його житті.
Мінус 5. Чоловік буде напруженим, оскільки потрібно не попастися на очі знайомим.
Мінус 6. Чоловік постійно поспішатиме до родини, адже його там чекають і обов’язково запитають, де він був.
Мінус 7. Вас чекають постійні розпитування подруг, чому він не кидає дружину. Це почне дратувати і відносини закінчуться.