Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Пежо 107 — маленький але юркий.

Пежо 107 — самий-самий маленький з автомобілів цієї фірми. Варто задуматися і з орієнтуватися, в чому привабливість даної маленької, проте юркої і дуже відомої у жінок машини.
Що заманює даму в цьому авто в першу чергу? Не варто падати в транс і гарячково пригадувати неясні думки «рульове», «ходова» або якась «маневреність». І навіть пропозиція, що дама обожнює вухами, в наданому випадку очевидний прорахунок. Зовнішність авто — ось 1-е і основне, що приковує жіночий підвищений інтерес і як виявилося є головним аспектом вибору. Перед такою унікальною чеширскою усмішкою чарівного Пежо 107 витримати фактично нереально. «Кошачесть» підкреслюється плавними рисами кузова, низькою підвіскою, що забезпечує авто стрімкість і плавне ковзання паря асфальтними вулицями великого міста, ну і природно, логотипом фірми, відомою великою кішкою — левом. Але за кермо, щоб сідати бажано вивчити правила дорожнього руху, а то більшість про них забувають.
Пежо 107 не лише дуже привабливий, однак і дуже скромний. Стильний муніципальний кар витрачає лише 4,6 літра палива — бензину на 100 км, найбільша швидкість 157 км / год не дозволяє йому сильно пустувати на дорогах, а малогабаритна величина (довжина авто 3,43 метра, а ширина авто — 1,63) дозволяє підступно усміхнено для Пежо 107 акуратненько паркуватися серед найбільш дрібних лазівок вулиці. Любительок красиво «злетіти» з місця і скоро удосконалювати непогану спритність славно здивує двигун: розгін по 100 км / год займає лише 13,7 секунд, що не погано для такого авто. Активний Пежо випускається як з механічною так і з самодіючою (автомат) коробкою передач, що полегшує представницям красивої статі легке управління, є так ж і гідропідсилювач, що буде приємно для милих дам. До речі, Пежо без проблем і практично нечутно проходить важкі ділянки на дорогах, наприклад, лежачих поліцейських, незважаючи на маленький кліренс.
Сохранить