Накопичувальне страхування.

Одним із видів дитячого страхування, що заслужив досить високе визнання на сьогоднішній день, є накопичувальне страхування. Такого виду поліс стане не тільки страховкою, але й відмінним накопичувальним інструментом. Бувають різноманітні вимоги по періодичності внесків. Пропонуються варіанти внесення платежів, як щомісяця, так і раз на рік, і одноразово. В даному випадку страхувальник може орієнтуватися на персональні фінансові обставини. Оформляти поліс накопичувального страхування немає резону менше, ніж на десятирічний період. Хоча рішення з цього питання залишається за страхувальником, точно як і визначення періодичності внесків та розміру платежів.
Крім фінансового захисту та інвестицій, такого роду поліс володіє і ще однією перевагою. Оформивши поліс накопичувального страхування, ви в той же час отримуєте податкові пільги.
Існує велика кількість варіантів дитячих страховок. Ознайомившись з кількома страховими інструментами, ви зможете вибрати безпосередньо той варіант, який оптимально відповідає вашим вимогам.