Lexus представила в Нью-Йорку нові 2013 ES моделі.

Днями компанія Lexus представила в Нью-Йорку нові 2013 ES модельного ряду автомобілі, в тому числі ES 350 і ES 300h, в оснащення яких входить Lexus Hybrid Drive.
Lexus ES-це розкішний седан, який представляє собою — стиль, вишуканість і витонченість. Перший з конвеєра заводу для покупців зійде Lexus ES з функцією Lexus Hybrid Drive і оснащений 2,5-літровим чотирициліндровим двигуном. Цей новий двигун використовує складну систему управління живленням, 12.5:1 коефіцієнт стиснення і газорозподілу с (VVT-i). Новий двигун призначений для підвищення паливної економічності і довговічності, і крім цього майже рівними 0 викидами СО.
У Lexus ES 300h hybrid водій може управляти чотирма режимами водіння: звичайний, спортивний, екологічний та EV. EV режим дозволяє пересуватися на коротку відстань, на зниженій швидкості, використовуючи лише силу з гібридноЇ батареї. Нормальний режим забезпечує поєднання продуктивності та ефективності, що підходить для повсякденної їзди, в той час як в економічному режимі сприяє економії палива. Спортивний режим збільшує чуйність трансмісії.
Lexus ES 350 оснащується 3,5-літровим двигуном V6 з подвійним VVT-i. Шести-ступінчаста автоматична коробка передач з електронним управлінням (ECT-i) забезпечує підвищену продуктивність, ефективність використання палива і плавного перемикання. Низький коефіцієнт тертя матеріалів і надалі підвищення ефективності.