Lada Granta — перше враження — Частина 2.

Само собою, цей автомобіль Lada Granta не болід «Формули-1», з цим ніхто сперечатися не стане. Але проблеми координації машини Lada Granta на дорозі на великих швидкостях занадто великі. Звивисту дорогу можна проїхати, тільки знизивши швидкість на Лада Гранта, інакше виникає небезпека знесення задньої осі.
Пройти маршрут з розставленими фішками зміг кожен водій. Інноваційна система рульової рейки зробила керування автомобілем комфортнішим, але це не дивно — авто новые же. Оновлення конструкції трансмісії не було, все та ж проблемна МКПП з п’ятьма передачами. Колись відчули на собі всі прорахунки конструкторів при створенні цієї коробки володарі ВАЗ 2110. Для переходу з передачі на передачу у водія авто Lada Granta повинен бути присутнім особливий навик.
Струс двигуна Lada Granta переходить на коробку передач і навіть на сидіння водія і переднього пасажира, це спадок «Калини». Незважаючи на те, що звук поршневої групи проникає в салон, в порівнянні з іншими машинами АвтоВАЗу він нижчий.
У всіх моделей, що випускаються автозаводом ВАЗ, можна виявити певні проблеми і у «Гранти» вони теж є, але свою заслужену оцінку «добре» «Гранта» отримує, а як на мою думку то ЗАЗ FORZA краще.
Сохранить