Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Lada Granta — перше враження — Частина 1.

На Чорномор’ю виконали тестування Лади «Гранта». Для тестів Лади «Гранта» журналістам надали місце на картодромі. У тести включили переміщення між розставленими конусами, швидкісну трасу і, звичайно оцінку інтер’єру.
По внутрішньому оформленню новий седан виглядає дуже добре. Lada Kalina проглядає в деяких деталях салону досить явно. Деякі аксесуари інтер’єру «Логана» знайшлися і в «Грант». Шкали приладів і показання дисплея зручні для зчитування показань. Пластмасова обробка фірмова, складання елементів на висоті. Інтер’єр оформлений небагато, але в порівнянні з іншим рядом автомобілів ВАЗ «Гранта» заробляє заслужений бал.
«Сподівалися, що буде як треба, вийшло як завжди» — це про «Гранту». На консолі тепер є деяка кількість відділень, куди можна скласти дрібні речі — це гідність. Але машина Lada Granta рушила, і всі дрібнички почали стрибати і стукати при русі по нерівностях, стало ясно, що плюс — це мінус. Стакан, вміщений в підстаканник Lada Granta, перешкоджає переключенню передач, задумка хороша — виконання не продумано.
З метою не допустити зростання ціни машини, розробники залишили мінімум регулювань сидінь. Для екскурсії на роботу і назад сидіння комфортні, але довго сидіти на них незручно. Дрібному суб’єкту потрібно буде присунутися якомога ближче до керма. Але перемістивши крісло по ходу руху, водій помітить, що колінам не вистачає місця.
Захлопніть двері і пристебніть ремінь, в іншому випадку почне пищати спеціальний пристрій , що контролює дії водія Lada Granta. Огидний писк Lada Granta буде продовжуватися, поки водій не виконає потрібні дії. А двері, між іншим, закриваються з ніжним клацанням, що нетипово для продукції ВАЗ.
Двом пасажирам на задньому дивані місця навіть занадто багато. В седан при бажанні всядеться і п’ять чоловік, але комфортне сидіння ззаду забезпечити не вийде. Ця бюджетна Лада оснащена механізмом складання задньої спинки. Можна дивитися критично як стирчать петлі багажника Lada Granta, місця для перевезення речей достатньо.
Сохранить