Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Аналіз ефективності реклами.

Як тільки продаж вашого продукту поліпшується, треба замислюватися про плідну і ефективну рекламу. За допомогою рекламного ролика можливо збільшити збут товару в рази, але вона дуже дорога. Ефект відмінної реклами буде видно «на кожному розі» — бажання купити саме цей товар не залишиться не поміченим. Ефективність реклами можна просто дізнатися від споживачів.
Який відсоток того, що побачивши рекламу по телевізору, людина піде в магазин і придбає продукт?
500 учасників — зазначений мінімум тих, хто повинен пройти опитування для визначення ефективності реклами. Питають людей завжди перед появою реклами на телеекранах, а потім після. У тому випадку, коли ви початківець на ринку реалізацій, то опитування треба проводити тільки після виходу реклами на телеекран. Все, що існувало «до» визначаємо як нуль.
Виділяють масу методів виконання опитувань, і вулиця також може стати місцем для опитування перехожих людей. Цей тип опитування не є дуже хорошим, тому що на вулиці кожна проходяща повз людина перебуває «на своїй хвилі».
Опитування по телефону також може мати місце, але ефективність подібного методу багато хто ставить під сумнів. На жаль, сучасна людина рідко погодиться на розмову по телефону з незнайомою людиною.
Опитування по квартирах так само має місце на існування. Це дуже ефективний і найдорожчий варіант опитування і така работа в Бобруйске зараз широко практикується. Відповіді опитуваних людей дають шанс зрозуміти ефективність проведеної реклами. «Назвіть найпоширеніші марки цієї продукції», — перше питання, яке можна задати. Споживач може озвучити тільки ті марки, які перебувають постійно на слуху. Перші конкуренти називаються вже за допомогою маленьких підказок і питаннь: «Про, що дана реклама», — допоможе визначити ступінь її популярності. Професійна розкрутка незмінно чимось запам’ятається покупцеві даної продукції, а нецікава реклама чи погано вплине на продаж продукції, або не вплине ніяк. Ці операції допоможуть знайти недоліки у вашому рекламному ролику.
Тлумачення клієнтом реклами дасть великий попит на продукцію цієї марки. В інтерв’ю нерідко зустрічається побажання автора питань про переказ рекламного ролика. Важливо зрозуміти те, що опитувана людина винесла з даного сюжету, які враження залишилися і наостанок, найголовніше — купить чи людина рекламований продукт? Як часто він користується продукцією даної марки? Придбав би він собі в принципі цей товар для використання? Всі ці питання дадуть можливість зрозуміти, популярна чи ваша марка і наскільки змінилася її популярність на ринку після показу реклами.