Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ваш зовнішній вигляд і перше побачення.

Моя мати завжди говорила, що ви отримуєте тільки один шанс справити перше враження і перше враження може зробити дуже багато чого. Жінки дивляться на кожну деталь, від вашого взуття до стрижки вашого волосся. Будьте чесними, жінки завжди переберуть купу нарядів перш ніж вирішити, що надіти на ніч в місто, і тому вони судять по вашому одязі так само. І це абсолютно нормально. Але як ви знаєте, який одяг є правильним, щоб справити враження на дівчину на першому побаченні?
Але все ж одяг не єдине для жінок на, що вони дивляться, щоб справити враження, цілий набір різних деталей. На щастя чи ні, але те що з зовні, то вони бачить в першу чергу, і про це вони в першу чергу можуть і судити.
Правило номер один: не треба нічого тягнути брюки, сорочку і т.д.. Ви повинні виглядати охайно. Так, що не беріть ті, що кишать щурами, драконами, старі туфлі унісекс і забудьте про їх! Забудьте і про футболки з великими, гучними відбитками, може для когось і сексуально це, але це не дасть вам зелене світло. Вирішення цієї проблеми просте. Попросіть друга (чоловік або жінка) сказати вам їх чесну думку про вибранне вбрання. По-друге, по менше заліза, не в рахунок звичайно ременя з великою красивою бляхою. Ви будете здивовані, як трохи можна зробити, щоб змінити свою зовнішність. Нарешті, не поспішайте! Потрятьте краще зайвих пів години на підготовку, але ви будете прекрасні. Чи не обовязково гнатися за останніми модними тенденціями вибираючи дорогі Armani, Hugo Boss та інші престижні марки, одяг повинен бути чистий мати приємний запах, а на обличчі повинна бути усмішка. Одяг для вас має бути комфортним.
Так само не мало важливо слідкуйте за дрібницями які дуже падають в очі: запах — кращі місця, щоб застосувати всередині вашого зап’ястя, шия і навіть груди; Зуби — користуйтеся зубною щіткою; нігті — вимагають так само догляду, під ними має бути чисто; волосся розчесане і підстрижене, може і легка неголеність і є сексуально, але на перше побачення варто все ж поголитися.
Звичайно, не всі жінки такі ж, але більшість погодиться, що чим менше понтів, тим більше гарне враження про людину.