МИКОЛАЇВСЬКЕ Звірство — Згвалтування і спроба вбивства!

Згвалтування і спроба жорстокого вбивства 19-річної дівчини з Миколаєва безумовно стало одним з найбільш резонансних злочинів в Україні за останні роки. Справа набула широкого розголосу по всьому світу, а суспільство показало свою готовність зробити крок на зустріч побудови в Україні громадянського суспільства. Багато в чому це стало можливим завдяки громадськості, яка піднялася на підтримку постраждалої і проти безкарності так званих «мажорів».
Перші дані про злочин з’явилися рано вранці 10 березня. До чергової частини Миколаївського міського управління міліції подзвонив житель Миколаєва. Чоловік повідомив, що проходячи повз будівельного майданчика, почув за парканом жіночий стогін і прохання про допомогу.
Незабаром на місце прибули співробітники міліції. На покинутому будмайданчику правоохоронці виявили обгорілу і почорнілу від кіптяви 18-річну дівчину. Вона лежала в ямі підвального приміщення, серед гір будівельного сміття і ледь подавала ознаки життя.
Правоохоронці доставили дівчину в лікарню. 55% тіла молодої миколаеєвчанки було покрито опіками. На окремих ділянках шкіри та м’язів майже не залишилося, частина кісток перетворилися на попіл.
Пізніше мати постраждалої розповіла, що незважаючи на тяжкі тілесні ушкодження, дівчина була жива і досить адекватно, для свого стану, спілкувалася з медиками. У всякому разі, постраждала змогла назвати своє ім’я — Оксана Макар.
«До нас дівчину привезли роздягненою, але зверху була накинута міліцейська шинель. Дихання було поверхневим, вона стогнала. На шиї — невелика странгуляційна борозна. До вечора дівчинка стала говорити, назвала персоналу свої ім’я та прізвище, місце проживання (селище Луч Жовтневого району). Пізніше міліція частично її опитала », — розповідає завідувач відділенням термічної травми і пластичної хірургії миколаївської лікарні Володимир Мороз.
Сяк-так дівчина змогла розповісти, що з нею сталося. За словами Оксани, все почалося напередодні ввечері в розважальному закладі, де миколаєвчанка познайомилася з двома чоловіками. Молоді люди жартували, пригощали Оксану спиртними напоями і кожен з них намагався їй сподобатися.
Незабаром вся компанія відправилася в гості до третьої молодої людини. Там і продовжили «банкет». Дівчина розповіла, що через деякий час відчула себе погано і заснула. Скориставшись безпорадним станом Оксани, нові знайомі по черзі її згвалтували. Коли жертва пригрозила заявити в міліцію, один з гвалтівників почав її душити.
Порахувавши, що дівчина мертва, гвалтівники вирішили позбутися трупа і, замотавши тіло в ковдру, винесли на занедбане будівництво. Правда, цього напідпитку хлопцям виявилося замало і вони підпалили «тіло».
«На третю добу по виведенню дівчата з шокового стану їй довелося ампутувати праву верхню кінцівку, яка була спалена і представляла небезпеку для її життя. Медикаментів, крові та плазми у нас весь цей період було достатньо », — розповів головлікар швидкої допомоги Олександр Чеботарьов. Що було далі, про цю подію більш докладно пишуть новости Одессы.