Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Дизайн інтер’єру та освітлення.

Дизайн інтер’єру є одним з важливих атрибутів затишку у вашому домі, і освітлення тут відіграє не останню роль. Якщо продумано зробити підхід до створення освітлення вашого приватного будинку, використовувати нові концепцій і зробити обдуманий вибір світлових приладів, це призведе до значного поліпшення і загально естетичному вигляду інтер’єру та екстер’єру будинку. Люди які побували в такому будинку, отримують велику кількість приємних емоцій та гарного настрою.
Світло для дому або квартири формується за рахунок вмілого і продуманого поєднання освітлювального обладнання в різних ярусах житлоплощі. Бра, люстри, підсвічники, світильники нижнього освітлення, повинні атмосферу створювати, відповідальну призначенням кімнати при цьому відповідно створювати настрій — для роботи або дозвілля.
При установці освітлювальних приладів треба пам’ятати — світло повинне йти від стелі до підлоги, але не навпаки, це може викликати роздратування і дискомфорт для очей. При цьому враховуйте сам розмір кімнати вже тоді коли розпочинаєте строительство под ключ вашого заміського будинку.
Якщо кімната невелика — тоді зробіть щей освітленну стіну, яку видно при вході, тоді приміщення «зрительно» буде збільшуватися.
У вашої кімнати непропорційно широка форма, тоді встановіть торшери по торцях приміщення, так ви зможете отримати ідеальний «розмір» кімнати.
Якщо витягнуте або вузьке житлове приміщення, помістіть освітлювальні прилади на його «широких» стінах, і так перед вами з’явиться при натискання вимикача новий незвичайний простір.
При висвітленні житлоплощі не забувайте, що самим темним місцем приміщенням повинна бути його підлога, світлою його стеля.
Вибір освітлення також повинен гармоніювати з меблями і інтер’єром в цілому. Освітлювальні прилади випромінюють холодне світло будуть завжди вигідно підкреслювати блакитний, синій, зелений і їх відтінки, а з червоним і жовтим освітленням будуть гармоніювати теплі кольори у вашому дизайні кімнаті і меблів.
Не забувайте також, що велика частина предметів може відкидати тінь і з при цьому існує таке освітлення як відбите і пряме. Освітлення пряме чітко виділяє грані предметів, а відбите освітлення здатне м’яко інтер’єр кімнати обволікати.