Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Біологічні методи очищення води.

Хорошої чистої питної води стає все менше в сучасному світі. Якість ґрунтових вод знижується день від дня і вода в річці, навіть після очищення містить багато домішок. Рівень багатьох забруднювачів таких, як селен, хром, кадмій і миш’як збільшилися у воді до небезпечного рівня. Довгострокове споживання цих речовин може призвести до пошкодження нирок, печінки і нервової системи в цілому. Це також може призвести до смертельної хвороби, такий як рак.
Останнім часом з’являється багато різних видів очищувачів води, доступних на ринку, які є в дуже широкому діапазоні цін. Ці очищувачі мають зокрема такі недоліки, як споживання енергії у вигляді електрики, деякі складаються з не екологічно чистих матеріалів, деякі дуже дорогі і т.д.
Але в природі вже є універсальні очищувач води в якості якихось рослин які відмінно підходить для очищення води. Одне з таких диво рослин є мексиканський кактус — опунція (Opuntia ficus-indica) , який має потенціал для очищення води, вже в 19 столітті його використовували для цього місцеві мексиканські народи. У 2010 група вчених з Університету Південної Флориди в Тампі ще раз довели ці властивості кактуса. Клей який виділяє опунція та входить в реакцію з водою і надалі може видалити такі речовини з води, як важкі метали (селен, хром, кадмій і миш’як) і навіть бактерії.
Багато сільських і слаборозвинених країн жителі, не мають доступу до традиційних пристроїв очищення води і тому змушені пити забруднену воду. Кактус можна вирощувати в багатьох місцях і може бути природним і поновлюваних матеріалом для фільтрації води і в той же час зберегти життя багатьох людей. Це є економічно ефективною альтернативою, а також допомагає заощадити багато енергії.