Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як правильно зберігати квіти.

Більшість квітів і їх життя після того, як їх зрізали триватиме близько 7 днів у деяких сортах триває до 14 днів. Ось деякі практичні кроки, які допоможуть продовжити життя вашій зрізаній квітці.
Квіти — це завжди красиво і професійно оформлені букети особливо є привабливими для більшості людей. Квіти також можуть нести величезне сентиментальне значення, тому що їх часто дарують в якості подарунків від улюблених людей. Тому не дивно, чому хочеться продовжити життя цих квітів і насолоджуватися їх эстетическою і сентиментальною красою як можна довше.
Зрізавши квіти спочатку видаляють їх зайві листочки, особливо це стосується нижніх листів з стебла, що зменшує випаровування і запобігає гниття листя в самій вазі. Це є особливо характерно для бузку, хризантем і всіма улюбленим трояндам, далі покладіть квіти у воду і намагайтеся її міняти кожні два дні, вода не повинна бути нижче +18 , а деякі сорти квітів бажано і ставити в більш теплу вазу. Технічно кажучи, оптимальна температура зберігання для квітів 37.5 C градуси, що приблизно температура тіла. Не забувайте і змочувати листя і сам бутон водою. Також перед тим як покласти квіти у воду рекомендується зробити косий зріз на стеблах сантиметри так три, це дає можливість поглинати воду квітам краще і це робити рекомендується при можливості під водою. Украшены квартиры в Москве в цао смотрятся очень красиво в них полно жизни, а аромат в помещении не останется без внимания гостей.
Не тримайте поблизу фрукти так як вони виділяють етилен особливо яблука, а квіти цього категорично не люблять.
А ось вам маленький секрет — якщо квіти в’януть тоді їх можна загорнути в газетний папір і покласти у відро з водою і цей букет занести в прохолодне місце, після цього квіти повинні трохи ожити і здебільшого оживають.