Як годувати кота?

Несвідомо і звичайно ж, не спеціально, але, годуючи свого домашнього котика або кішку штучним кормом, ви прищеплюєте їм харчову наркозалежність. Вважаю, що ви про це не думаєте. А даремно! Якщо б ви дізналися, чим реально ви годуєте свого котика, то… Давайте не будемо забігати вперед, а розберемося у все по порядку. Отже!
Вже не раз повідомлялося, що до складу несправжніх прикормок входять такі інгредієнти, від яких волосся починає ворушитися. Не секрет, наприклад, там знаходяться яйца глистів. А ви здивовані? Ви напевно помічали таку особливість у поведінці вашого кота: він весь час хоче їсти? Ясна річ, крім як їсть сам, кіт змушений ще й підгодовувати паразитів що живуть у ньому! Звідси і невідомо звідки з’явилися у котика глисти, випадання вовни, схильність кота до «мазохізму», тобто кіт розлючено роздирає шерсть, але коти не опасные животные, залишаючи на шкірі відкриті рани і які довго гояться. І блохи тут не причому, їх у сухому кормі немає. Подібною дратівливою дією на шкірний покрив тварини мають виділювані паразитами токсини.
Що стосується кормів «напіврідких» у пакетиках, то котик готовий продати душу за такий пакетик! Вам нецікаво — чому? Ні, вам нецікаво, адже вам лише «на руку» ця залежність тварини від штучної їжі: насипав і забув. А воркіт їсть і змінюється буквально за тиждень: веселощі змінюються на сонливість і депресію. А найцікавіше в тому, що кіт рішуче відмовляється від нормальної їжі: ніякі котлети і риба його не цікавлять, йому штучний корм подавай!
Але все ж, припиніть годувати улюбленця штучною отрутою! Краще приділіть 15-20 хвилинок своему вихованцеві і приготуйте йому варену рибу, шматок вареного м’яса з кашею або трохи курячого філе. Що? У вас купа справ? Нічого, почекає ваша «купа», а не то кіт здохне!
А тепер пора істини: як відучити котика від штучного корма? Вкрай нескладно: поставте перед ним миску з нормальною їжею. Не хоче? І не треба! Демонстративно приберіть миску і не давайте йому ніякої їжі протягом 6 годин. Потім поставте миску з їжею знову. Подітися-то нікуди, з’їсть як миленький. А якщо ні, тоді вдруге виконайте процедуру з убиранием миски: пару раз так зробите, і кіт знову повернеться до нормальної їжі. Більш того, домашня їжа вижене глистів з тіла кота: особливо добре допомагає гречка з маленькими шматочками оселедця.
НЕ економте свій дорогоцінний час на виготовлення їжі для вашого улюбленця: адже ваша турбота про нього — це його здоров’я! Адже ми несемо відповідальність за тих, кого ми приручили!