Як цікаво і весело організувати корпоративне свято.

Мріяння більшості керівників фірм, щоб трудовий колектив був командою однодумців, пристрасних патріотів своєї організації. Але як цього домогтися, якщо всі піддаються почуттю заздрості, хочуть робити кар’єру, тягаючи в своїх «ранцях» жезл як мінімум топ-менеджера або президента компанії? І все ж така ймовірність є — це організувати корпоративну вечірку з якої-небудь нагоди. А відповідний епізод завжди представиться. Це і народні свята, день народження когось із «великих» в компанії або просто якийсь грандіозний успіх.
Величезне число керівників компаній, а найчастіше саме вони вважаються і ініціаторами, і фінансистами цих заходів, обмежуються банальним набором: наймають конферансьє, різного амплуа артистів, створюють фитодизайн приміщення, а на закінчення — феєрверк на замовлення. Але цей сценарій можна виправдати, якщо в такій фірмі такі свята рідкість. Працівники не пристрастилися до подібних урочистостей і з задоволенням проковтнуть усе, що їм запропонують. Навіть якщо йти потрібно в добровільно-примусовому порядку, а численна випивка — основний пункт програми.
Але в безлічі організацій стандартними корпоративними вечірками колектив не здивувати. Люди хочуть не тільки розслаблятися в іншій обстановці, а й пізнавати один одного: про приховані таланти, раптових відкриттів, вмінні знаходити лазівку в найскладніших ситуаціях. Ілюстрацією для наслідування служать капусники, які проводять у різних театрах. Те, що виробляють на цих корпоративних вечірках артисти, а на ці заходи сторонніх людей не пускають, не можна описати ніякими словами. Те, що зрідка з’являється на екранах телевізорів — страшно далеко від щирої атмосфери на капусниках. Артисти — творчі створіння, вони свої виступи в чомусь імпровізують, але всі номери цього заходу детально режисуються. Сценарій пишеться незмінно, репетиції проводяться.
А чому б цю атмосферу не перенести на корпоративне свято? Цього можна добитися, якщо в спеціальну фірму звернутися з проханням, яка організує і проведе інтерактивну вечірку, на якій всі члени колективу за розробленим сценарієм станцюють, заспівають, розкажуть веселі історії та байки. І зроблять це після репетиції за участю професійних режисерів, звукооператорів, хореографів, фахівців розмовного жанру. А якщо вони цією ідеєю переймуться надовго, то і об’єднатися зможуть по-справжньому.