Вентильовані фасади — технологія.

На відміну від не вентильованих фасадів, фасади виготовлені за вентильованими технологіями складаються з декількох шарів, кожний з яких несе певну функцію і складається з окремих елементів. Самий верхній шар покликаний забезпечити захист фасаду від атмосферних впливів і наділити його високими естетичними властивостями. Найчастіше в якості матеріалу зовнішнього боку фасаду використовується керамічна плитка, яка не тільки захищає матеріал фасаду від руйнівного впливу на нього зовнішнього середовища, але і є прикрасою будь-якого будинку. При створенні фасадів, які непроникні для атмосферного повітря, керамічна плитка може лягати за допомогою спеціального розчину безпосередньо на стіну будівлі. У вентильованих фасадах необхідно використовувати особливі сполучні елементи. Забезпечення зчеплення плитки з основою стіни може виконуватися за допомогою різних технологій і методів. Побачити подібні конструкції можа оглядаючи магазини Одеси тим більше це дуже популярна форма оздоблення будинків, яка зараз затребуванна у великому обсязі у різних містах України.
Установка керамічних плиток може здійснюватися за допомогою особливих анкерів, що намертво посаджені в поверхню плитки, так і відкритим способом, при якому використовується система особливих напрямних. Другий спосіб простіше, але вимагає використання спеціальних прокладок. Простота відкритої системи компенсується високої естетичністю систем закритого типу. Тому при виборі системи захисту вентильованого фасаду однозначний вибір зробити складно.
На завершальному етапі будівництва необхідно здійснити герметизацію стиків, що залишилися, для чого потрібно використати матеріали, які не несуть потенційної небезпеки. При проведенні гідроізоляційних робіт дуже важливо підібрати не тільки надійні, але й безпечні матеріали, які в процесі експлуатації не виділяє токсичних газів.
Сохранить
Сохранить