Тимчасове житло: на що звернути увагу!

Для більшості людей оренда квартири стала нагальним питанням: кому-то необхідно зняти квартиру, комусь — здати. Обидві ці ролі вимагають розуміння ряду досить важливих нюансів. Щоб вирішити питання, краще звернутися в хороше ріелтерська агентство.
Однак і в цьому випадку наймачеві потрібно бути напоготові! При зверненні в контору вам необхідно буде укласти два договори: і з наймодавцем, і з агентством. Договір з наймодавцем оформляється тільки при пред’явленні паспорта та оригіналу правовстановлюючих документів на квартиру, а також при обов’язковому присутності всіх її власників.
Підписувати договір з довіреною суб’єктом небезпечно: завжди є ризик раптової появи власника, який повідомить вам, що пред’явлена довіреність давним-давно відкликана. Обов’язково перевірте, чи дійсний даний документ.
Другий договір підписується між наймачем та агентством. Як непорушення умови в ньому повинен бути прописаний термін, на який агентство підшукує для орендаря квартиру. Це дозволяє наймачеві підстрахуватися: якщо форс-мажорні обставини змусять власника житла розірвати договір раніше наміченого терміну, орендар має право вимагати від агентства безкоштовного пошуку квартири на строк, що залишився. А віднайти квартиры в крыму недорого вам допоможе агенство «Интер-время», послуги якого завжди на високому рівні. Крім оренди можна і купити за їх допомогою недвижимость в крыму судак, гарно мати свою квартиру біля моря, багато успішних людей це уже зробили — нема нічого кращого ніж суміщати роботу і відпочинок в одному.
І власникам житла зайва обережність не завадить. Крім паспортних даних неодмінно візьміть номери всіх мобільних телефонів орендаря, а також членів його сім’ї. З’ясуйте номер телефону підприємства, де працює наймач. В загальному, ви повинні мати телефони всіх родичів, друзів і товаришів квартиранта. Не бійтеся зажадати додаткові відомості — сумлінний наймач цілком спокійно поставиться до вашого інтересу.
З наймачами необхідно обговорити, скільки людей буде проживати в орендованій квартирі. Якщо ви здаєте житлоплощу одруженій людині, пам’ятайте про те, що він буде проживати в ній разом зі своїми неповнолітніми дітьми.
Разом з контрактом бажано оформити акт про приймання-передачі майна, яке є в квартирі. Акт повинен являти собою детальний перелік майна із вказівкою всіх недоліків і несправностей предметів, якщо такі є. Після закінчення орендного періоду даний опис допоможе господарю житла отримати назад все своє майно, при цьому орендар також буде позбавлений від претензій з приводу псування майна. Наприклад, якщо в реєстрі було зазначено, що якийсь предмет побутової техніки знаходиться в неробочому стані або меблі подряпані, господар не зможе вимагати відшкодування збитків.