Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Subaru BRZ.

Subaru BRZ 2013 — це нове дітище фірми Subaru в яке також інвестувала Toyota може ви вже чули про Toyobaru. Цей автомобіль створений з Impreza платформи, а історія його появи тягнеться з 2007 року, коли група інженерів з Субару хотіли подивитися, як буде себе вести автомобіль з дуже низьким центром ваги. Зараз Subaru BRZ має центр ваги який знаходиться всього в 460 мм від землі і сидить на 18 мм нижче, ніж у Porsche Cayman та має задній привід. Вага автомобіля — 1 256 кг . Машина управляється за допомогою електричного підсилювача керма. На ньому встановлений новий 2,0-літровий опозитний- 4 целиндрвий двигун, що розвиваються 200 к.с.. Subaru BRZ буде доступний або з 6-східчастою ручний або 6-східчастою автоматичною коробкою передач. Subaru та Toyota зробили машину з серйозними спортивними намірами.
Будучи рівноправним партнером в цьому спільному підприємстві — Toyota буде отримувати свою власну версію цієї машини, званої Toyota GT 86, крім Північної Америки, де вона буде продаватися як Scion FR-S. На Subaru возглавленно розробка і виробництво двигуна в той час, як Toyota очолила планування продукції і стилю атомобілів. Всі три версії цього автомобіля буде побудовано на тому ж заводі Subaru.
Основними конкурентами Subaru BRZ буде Mazda MX-5 і Hyundai Genesis Coupe, коли надійде в продаж. В тому ж ціновому діапазоні знаходяться і тюнинг Mini  Cooper S, Volkswagen GTI, Chevrolet Camaro V6 та Ford Mustang V6. Ціна на цей Subaru BRZ орієнтована — $32000 , але її ще ніхто точно не знає.