Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Штори та їх призначення.

Штори є матеріалом який використовують для секретності від цікавих очей які дивляться у ваші вікна і щоб блокувати сонячне світло, і звичайно для декорації.
Якщо вікно виходить на вулиці і тротуар, штори можуть бути використані для обмеження доступу до приватного життя. Напівпрозорі фіранки або прозорі штори будуть тільки блокувати сонячне світло частково. Ці види штор не надають будь-яких обмежень для приватного життя, особливо вночі про це я дізнався читаючи сайты Миргорода. Для забезпечення конфіденційності, краще щільні гардини купувати, завдяки яким ви будете керувати і світлом в приміщенні.
Штори використовуються також для підвищення естетичної привабливості кімнати. Елегантна завіса значно підвищує естетику приміщення і дає багатий вигляд. Навпаки, брудні чи погано підібрані штори дають похмурий вигляд для приміщення.
Вибір штор залежить від мети, для якої вони встановлюються. Кольори, тканини і стиль штор грамотно підібраний, додадуть кімнаті формальний або неформальний зовнішній вигляд.