Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Що потрібно знати, вибираючи хороший крем?

Креми — такий тип косметики, якою користується практично будь-яка дівчина. Важлива властивість крему — захист шкіри від негативного впливу навколишнього середовища і підтримки рівня зволоження. Креми були популярні і в древніх цивілізаціях і застосовувалися для таких цілей. До вибору повсякденного крему необхідно підійти відповідально, кажуть відомі косметологи. Не варто заощаджувати на покупці крему, але і найдорожчий крем може вам не підійти. Не забувайте, навіть здорова шкіра може давати алергічні реакції, тому перед купівлею крему спочатку придбайте пробники.
Крок за кроком визначимо, з чого складається крем. Головна складова крему називається розчинником, в хороших кремах вона рослинного походження. Якщо звернути увагу на список інгредієнтів, на початку списку складу можна побачити силікони. Їх роль в заповненні дрібних зморшок, тріщин, розширених пір. Однак це тільки візуальний ефект. Їх роль — швидкоплинне преображення шкіри і легкість накладення макіяжу. Силіконові масла називаються впливовим чинником рецидивів для дівчат з проблемною шкірою. Як видно, миттєва гладкість шкіри має свої побічні ефекти. Приблизно в середині списку можна знайти назви активних компонентів . В ролі таких речовин можуть бути вітаміни, екстракти рослин, масла. Гіалуронова кислота називається одним з кращих зволожувачів для всіх типів шкіри.
Фірмові креми для зрілої шкіри обов’язково містять комплекс амінокислот, що захищає шкіру від вільних радикалів. Вітамін С в косметиці сприяє швидкій регенерації і усуває пігментні плями. Дівчатам, лікуючим прищі, потрібно використовувати креми, розроблені спеціально для проблемної шкіри. Для цих цілей часто використовується саліцилова кислота, алантоїн. Яблучна, гліколева і інші кислоти, додані в косметику, очищають забиті пори. У літній період року буде корисно матування. Не забувайте, не бажано використовувати занадто багато матуючих речовин, це може призвести до зневоднення шкіри.
Складові для виразного відтінку косметики входять до складу багатьох кремів, з ними він виглядає привабливіше. Сприйнятлива шкіра часто реагує на них роздратуванням. Якщо ви бажаєте використовувати засоби без барвників, вибирайте органічну косметику, яка не містить барвників прикладом є косметика Chandi в її асортименті велика кількість якісних товарів, всі вони сертифікованні і високої якості, серед них є аюрведа, краска для волос Chandi, аюрведа, хна, маски для волосся, маски для обличчя, масажні масла, засоби проти лупи та від випадіння волосся, чаванпраш. Натуральні косметичні засоби від Чанді можна використовувати як вагітним жінкам так і хворим на алергію тому, що вони не містять шкідливих речовин. Вже велика кількість людей спробувала ці косметичні засоби і залишаються задоволиними.
Величезна кількість дискусій викликає використання консервантів в косметичних засобах і які не використовуються в натуральні косметиці. Консерванти захищають крем від шкідливих мікробів. У косметичних продуктах без цих компонентів швидко б з’явилися шкідливі мікроби. Але все ж вони можуть нести певну небезпеку для здоров’я шкіри. Вчені кажуть, до повністю безпечни[ консервантів належать похідні катон. Для надійного збереження крему достатньо невеликої кількості якісного консерванта . Дешеві креми містять неякісні консерванти. Сумирність таких консервантів під питанням.