Сад у кімнаті — 2.

Для того щоб висадити всі рослини в одну посудину на її днище потрібно укласти шар щебеню, гравію або керамзиту. Потрібно на перший шар укласти полотно і дотягти його край до краю ємності. Це робиться для того, щоб ґрунт не забивав дренажний шар. Ємність готова, можна засипати грунт і висадити рослини.
Підібрані рослини потрібно підготувати до посадки, видалити засохле листя і квіти. Для зведення садка потрібен наступний госпінвентар: сікатор, ніж, різні держаки і кільця для підв’язки рослин. Як елементи дизайну можливо використовувати чудові камені, різні коріння, кольоровий пісок і гравій.
Вибираємо рослину, яка буде домінувати. Зазвичай це рослина, що виростає вертикально, з чіткими прямими лініями, вона має бути вище за інших. Наприклад, фікус або циперус. В «сусіди» йому набирають кілька компактних кущиків, таких як папороті, жасмин, гортензія.
Прекрасно доповнять композицію рослини-в’юни: сенполія, хелксін, пілея, бальзамін.
Не варто намагатися розмістити в невеликій посудині багато рослин, їм може не вистачити місця для повноцінного росту та розвитку. Шибко впритул один до одного розсаджувати рослини не потрібно. Як бачите, все не складно, але ефект неймовірний.