Поради по оздобленню домашнього інтер’єру.

Власники сучасного житла вважають, що створити гарний інтер’єр можуть лише професіонали або талановиті люди. Насправді не потрібно вважати, що ви не зможете прикрасити інтер’єр. Дайте волю уяві і інтер’єр в приміщенні придбає ексклюзивний дизайн. Багатий асортимент меблевих салонів дозволяє не мати талант у проектуванні інтер’єру, щоб створити ексклюзивне гарне приміщення. Концепцію оригінальної обстановки в будинку вам підкажуть інтернет і модні журнали.
Прозорі вітрини, що відображають поверхні створюють атмосферу витонченості і легкості. Химерні сувеніри з натуральних матеріалів та інші предмети мистецтва, поміщені в скляну вітрину, виглядають вражаюче.
Прикрасити інтер’єр вам допоможуть бутони квітів з шовку і штучні рослини. Подібний прийом діє безвідмовно, інтер’єр відразу оживає і стає яскравішим. Що сподобалися вам квіти і рослини повинні доповнювати дизайн інтер’єру. Рослини можуть бути поміщені на будь-яких ділянках меблів, підлоги, підвіконня і навіть стін.
Створити атмосферу доброзичливості і затишку вам допоможуть незвичайні свічники. Завдяки свічникам з дерева обстановка стає більш приємною, а підвіски свічників, зроблені зі скла, при горінні свічки додадуть приміщенню неповторний чарівний стиль.
Один з модних методів зміни інтер’єру — це використання світла. Частина приміщення з приглушеним світлом говорить про атмосферу самоти, а сяючі в кольорових скляних підвісках вогні роблять обстановку живою.
Цей прийом, як застосування контрастів, здатний змінювати інтер’єр і керувати зонами кімнати. Дизайнери рекомендують використовувати килими, мебель або інші предмети інтер’єру контрастних кольорів для виділення зон приміщення. Структури, які не схожі на застосовувані в інтер’єрі, роблять приміщення особливим. Частини приміщення, стіни або підлоги без праці можуть бути виділені з допомогою контрастних предметів.
Дизайнери часто використовують розташування на стінах картин і фотографій, оформлених в рами певного стилю для зміни інтер’єру. Рекомендується враховувати стиль інтер’єру та особливості витвору мистецтва при виборі рами.
Такий недорогий і простий метод, як розміщення подушок з забарвленням певної тематики, дозволяє доповнити інтер’єр і зробити кімнату стильною. Процес декорування приміщення стане більш легким при використанні подушок. Рекомендується купувати подушки зі знімними чохлами, так як такі моделі практичні і зручні, особливо якщо ви раптом захочете змінити стиль інтер’єру. Пам’ятайте, що при неправильному виборі подушок результат декорування буде невдалим.