Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Нові моделі преміальних смартфонів LG будуть представлені на MWC 2012.

БАРСЕЛОНА, 28 лютого 2012 року – На міжнародній виставці Mobile World Congress (MWC) 2012, яка проходить на цьому тижні в Барселоні (Іспанія), компанія LG Electronics (LG) представить цілу колекцію смартфонів. Нові моделі смартфонів LG підтримують удосконалену технологію LTE і втілюють у собі новий слоган компанії: «LTE — це LG». На виставці LG також першою у світі продемонструє використання технології голосових відеодзвінків в 4G LTE мережі.
У нових моделях преміальних смартфонів використовуються новітні розробки LG, такі як великий 5-дюймовий екран із співвідношенням сторін 4:3, True HD IPS дисплей і технологія паралаксного бар’єру для перегляду 3D без окулярів. Перший чотириядерний смартфон LG піднімає рівень продуктивності портативних пристроїв, а новий «індивідуальний» дизайн LG L-Style поліпшує зовнішній вигляд цих смартфонів.
«У 2012 році LG представляє преміальні моделі смартфонів абсолютно нового рівня, — говорить д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. — Висока продуктивність, неперевершена якість зображення і витончений дизайн — це критерії, яким уже відповідають наші смартфони, і будуть відповідати смартфони інших виробників у майбутньому».
LG Optimus Vu: — ідеальний смартфон для любителів мультимедіа
Оснащений фірмовими технологіями LG — LTE і IPS, — Optimus Vu: поєднує екран планшета і портативність смартфона. Пристрій також має потужний двоядерний процесор з частотою 1,5 ГГц, 32 ГБ вбудованої пам’яті і містку акумуляторну батарею на 2080 мАг, що робить Optimus Vu: привабливим пристроєм для всіх любителів мультимедіа.
Безпрецедентна швидкість і продуктивність передової LTE-технології LG і великий 5-дюймовим екран Optimus Vu: з поєднанням сторін 4:3 забезпечують комфортний перегляд документів, книг, веб-сторінок і мультимедійного контенту. Співвідношення сторін екрану 4:3 також є оптимальним для швидкого перегляду сторінок і коротких заміток, що робить Optimus Vu: не тільки чудовим смартфоном, а й прекрасним помічником у роботі.
LG Optimus 4X HD — перший чотириядерний смартфон LG.
Наступна новинка LG — потужний чотириядерний смартфон LG Optimus 4X HD на основі останньої версії операційної системи Android — Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Ще одна перевага — True HD IPS технологія — забезпечує смартфону якісне зображення в HD.
LG Optimus 4X HD оснащений новітнім процесором NVIDIA Tegra 3, який перетворює смартфон у справжній комп’ютер. Це єдиний у світі процесор, побудований за принципом 4-PLUS-1 ™. Під час роботи з ресурсоємними мультимедійними додатками він ефективно розподіляє навантаження, завантажуючи всі чотири ядра. Для менш вимогливих додатків процесор використовує п’яте «додаткове» ядро, яке мінімально витрачає заряд батареї. При максимальному навантаженні 12-ядерний графічний процесор (GPU) Tegra 3 перетворює смартфон у повноцінну ігрову приставку.
LG Optimus 3D Max — справжня 3D-платформа LG.
LG Optimus 3D Max — це новий етап у розвитку портативних 3D-розваг. Завдяки високій продуктивності і новітнім мобільним технологіям LG Optimus 3D Max пропонує користувачам широкий вибір 3D-можливостей і всі необхідні 2D-функції.
Поліпшений і яскравіший дисплей LG Optimus 3D Max дозволяє отримати справжнє задоволення від перегляду контенту. Користувачі можуть конвертувати Google Earth, Google Maps та інші електронні карти в 3D, а також легко перемикати режими за допомогою «гарячої» 3D-клавіші. У рамках виставки також будуть продемонстровані такі нові функції, як HD Converter, Range Finder і DSLR Shot.
L-Style — нова стратегія дизайну
Постійне прагнення LG до досконалості дизайну сприяло появі L-Style — нового «індивідуального» дизайну компанії для мобільних пристроїв. L-Style — це класичний дизайн із великою кількістю тонких елементів, який буде відрізняти мобільні пристрої LG від конкурентів. Філософія дизайну L-Style заснована на п’яти естетичних елементах. По-перше, це сучасний стиль з чіткими обрисами кутів, завдяки яким телефон зручно тримати в руці. По-друге, спеціальне дизайнерське рішення Floating Mass Technology, що додає телефону витонченості . По-третє, це новий погляд на дизайн лицьової сторони Seamless Layout та інтуїтивне розташування клавіш, а також велика кількість металевих деталей, які контрастують з пластиком. І, нарешті, елегантний стиль Sensuos Slim Shape, який не може не звернути основі себе увагу оточуючих.
На MWC 2012 LG представить три нові смартфони, виконані у стилістиці L-Style: LG Optimus L3, LG Optimus L5 та LG Optimus L7.
Додаткову інформацію про нові смартфони LG можна отримати на стенді компанії (8B178) в павільйоні 8, Фіра де Барселона, або в розділі «Новини» на сторінці www.LGnewsroom.com/MWC2012