Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Медовий місяць на Бора-Бора.

Посеред Тихого океану, на території Французької Полінезії є істинний райський куточок — острів Бора-Бора. Атолл невеликий — приблизно 9 кілометрів в довжину і до п’яти в ширину — і має вулканічну природу, так само, як і та група крихітних острівців поблизу нього.
Бора-Бора є одним з кращих місць для медового місяця. Кліматичні умови воістину казкові, велика кількість сонця і блакитне небо будуть радувати вас кожен день. Вода в прилеглих лагунах спокійна завдяки тому, що поблизу острова знаходиться великий риф, і надзвичайно прозора. Її колір не просто небесно-блакитний — цей колір неможливо описати, і туристи відверто дивуються тому, що синій може мати так багато тонів.
Села і готелі розташовані по березі, а центр острова зайнятий пишною рослинністю. Вершина Отеману — найвища точка острова, чарівний вид на неї відкривається під час прогулянки на човні чи яхті. У водах лагуни водиться безліч екзотичних риб, і щоб вивчити багатий підводний світ, можна зануритися з аквалангом або поплавати з маскою и это вам не аквапарк питерлэнд — хотя и там не плохо.
Готелі на Бора-Бора виконані в дусі бунгало — крихітні будинки з дахом із соломи, що піднімаються над водою. Їх вікна дивляться прямо на узбережжя, тому ви зможете завжди насолоджуватися яскравим видом.
Персонал готелів дуже доброзичливий, постояльців зустрічають з усією привітністю і з увагою підходять до будь-якої людини. Тут не тільки містять номери в чистоті і порядку, а й намагаються зробити кожен проведений день радісним і безтурботним.
У вечірній час вечері організовують безпосередньо на березі, кухарі готують страви як місцевої, так і європейської, азіатської кухні. Острівна кухня багата свіжими фруктами і морепродуктами, причому такими, які ви навряд чи зустрінете десь ще.
Крім того, неодмінно варто побувати в одному з улюблених місць відпочинку знаменитостей — барі «Bloody Mary \ ‘s», де завжди чудова розслаблююча атмосфера і скуштувати однойменний коктейль.
Після вечері, а іноді й одночасно з ним проходять концерти з традиційними танцями остров’ян, а потім окремі туристи поспішають на причал, щоб подивитися на мант (вид ската), іншими словами, морського д’явола. Ці тварини кружляють під водою близько до поверхні, демонструючи у всій красі свій витончений «танець».
Туристи з різних країн прагнуть на Бора-Бора, щоб піти від мирської суєти і наблизитися до природи. Тут все просякнуто духом романтики: дивовижні схід сонця і заходи, блакитна лагуна, чудові прогулянки на яхті і вечері тет. Кращого місця для закоханої пари просто не знайти!