LG представила перший у світі аудіо-відеоконвертер в мережі LTE на виставці MWC 2012.

Технологія LTE від LG забезпечує плавне перемикання між режимами аудіо та відео під час спілкування по телефону.
БАРСЕЛОНА — Компанія LG Electronics (LG) представила на MWC 2012 перший у світі аудіо-відеоконвертер в мережі LTE, в основі якого лежить власна розробка LG. За допомогою цього конвертера користувачі зможуть перемикати режими передачі високоякісного голосового сигналу і HD-відео, не перериваючи телефонну розмову. Також на виставці був представлений сервіс для передачі відеоконтенту в мережі LTE під час його запису в режимі реального часу.
Аудіо-відеоконвертер LG підтримує промисловий стандарт для передачі голосових і відеодзвінків у мережах LTE — Conversational Video Service. Цей стандарт був розроблений з ініціативи GSMA і є IMS -профілем для здійснення відеодзвінків. LTE-смартфони LG з підтримкою Conversational Video Service будуть представлені пізніше протягом 2012 року.
«Розробляючи і пропонуючи користувачам дійсно потрібні й корисні інновації, ми зміцнюємо свою позицію лідера в LTE-сегменті, — сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент і CEO компанії LG Electronics Mobile Communications. — Сектор LTE розвивається зі швидкістю світла, і наша технологія аудіо-відеоконвертації, поряд з іншими, стане стандартом для всієї галузі».
Минулого року на міжнародній виставці MWC компанією LG Electronics були представлені технологія VoLTE і відеодзвінки. До появи LTE-технології HD-відеодзвінки на смартфонах були недоступні, оскільки 3G-мережі не можуть впоратися з обсягом даних, необхідним для відтворення зображень у високій роздільній здатності.