Купівля валюти в Росії.

2010 рік став, можна сказати для Росії, перехідним моментом у всій політиці валютного регулювання нашої країни. Однак влада має намір, ще довго тримати під своїм контролем купівлю-продаж валют. Суворі вимоги до банків та їх абонентам, зрозуміла звітна документація, контроль покупки-продажу валюти, ось що, на думку уряду Росії, допоможе в боротьбі з порушеннями в цій сфері. Але частенько, навіть буденний обмін валют є причиною різного роду конфліктів. Щоб стало відомо, як правильно купувати валюту в Росії, вашій увазі пропонується невеликий екскурс в законодавство Росії.
Повідомлення про придбання іноземної валюти фіксується в платіжних дорученнях, виписках і т.п. Виконавча влада спирається на такі документи при веденні фінансового контролю. Центробанк стверджує ці довідки і обумовлює терміни їх здачі органам фінансового контролю. Неофіційні папери, такі як довідка, про придбання валюти, теж можуть бути доказом проведеної операції. А ели вам интересна ситуация на мировых фондовых рынках то www.sdg-trade.com с удовольствеем предоставит вам эту информацию.
Велика частка помилок — це наслідок недбалого ставлення до обліку. Банк не завжди може надати всі потрібні документи для звітності, тому деякі з них доведеться готувати самостійно. Різниця в курсах завжди вплине на оподатковуваний базу, її не слід ігнорувати платника податків.
Проведення при придбанні валюти залежать від наявності або відсутності передоплати. У можливості авансу записуємо проведення таким чином:; — «. Дебет_52сч, кредит_51» «.. Дебет_57сч, кредит_51сч» у разі зарахування. У можливості схвальної несхожості курсів, через розбіжності офіційного курсу та реальної ціни за валюту, проводка виглядає, як «Дебет_ 91.2сч., Кредит_ 57сч.». У такій же ситуації, лише при негативній різниці курсів, записуємо операцію «Дебет_91.2сч., Кредит_52сч.». Купівля і збут валюти за умови плюсової різниці курсів записується «Дебет_52сч., Кредит_91.1сч.».
Коли угода купівлі-продажу відбулася, не забуваємо записати мінусову курсову різницю «Дебет: _91.2сч.», «Кредит. _57сч», Плюсову — «Дебет: _57сч.», «Кредит: _91.2сч.». Закупівля валюти банком з обміном карбованців на рахунок проводиться, як «Дебет: 57сч. — Кредит: 52сч ».. Базис такої проводки — будь-який документ, що підтверджує покупку валюти банком. При приході грошей від продажу якої-небудь валюти на рахунок, відображаємо операцію, як «Дебет: _51сч.», «Кредит: _57сч.». Рахунки типу 91:1 (2) відображають купівлю-продаж валюти, ось так це відбуваеться в Росії.
www.sdg-trade.com