Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Керамограніт або плитка?

Так що краще: керамограніт або плитка? Основною відмінністю і перевагою керамогранітної плитки перед звичайною керамічною є те, що керамограніт міцний у всій своїй масі, у той час як звичайна плитка захищена головним чином верхнім шаром.
Міцності керамограніта вистачає на те, щоб витримувати важкі меблі в квартирах. Матеріал керамограніт також володіє високою стійкістю до подряпин і інших дрібних механічних пошкоджень, але тому вміти адекватно розбиратися в тих або інших особливостях сучасних матеріалів рекомендується кожному и тут багато будівельних фірм використовує манипулирование человеком під виглядом різних реклам та акцій, щоб збути деяку малопопулярну продукцію.
Поширеність керамограніта обумовлено також його високими естетичними властивостями і екологічною безпекою. Міцність керамогранітної плитки забезпечується особливістю складу суміші, яка використовується при виготовленні даного матеріалу. Керамогранітна плитка, в силу своєї міцності, використовується також і для укладання на відкритих майданчиках.
Підвищена стійкість до температурних перепадів і впливу погодних умов робить керамогранитну плитку універсальним підлоговим покриттям. На нинішньому ринку керамогранітна плитка виставлена в досить широкому асортименті і має різні кольори і відтінки, а значить, що і підібрати потрібного відтінку плитку під конкретний інтер’єр буде неважко.