Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Fiat 500 Abarth — ось така собі зла машинка.

Не давно представлений Fiat 500 Abarth буде йти на продаж у Канаді навесні за стартовою ціною всього $23,995. Це цікава новина для любителів водіння, які шукають недорогий і невеликий, але потужний автомобіль. Fiat 500 Abarth знаходиться в більш вигідному положенні в порівнянні з його авто конкурентами — він дешевше, наприклад його конкурент Mini Cooper s коштує майже $29,000.

В даний час Fiat 500 Abarth комплектується 1,4-літровим двигуном потужністю 160 к.с. і вражаючими 170 Н.м крутного моменту, починаючи з 2 500 об/хв, в 500 Abarth має відмінне співвідношення потужності до ваги. Плюс до того ж п’яти-ступінчаста механічна коробка передач, Abarth має настроєну спортивну підвіску і 16-дюймові шини та легкосплавлні диски, хороші гальма, і дві вихлопні труби, спортивний інтер’єр, ось така собі зла машинка.
FIAT — це транснаціональна група компаній (FIAT, Alfa-Romeo, Lancia, Ferrari, Maserati) і не тільки автомобільного напрямків. З моменту заснування в 1899 році з конвеєрів FIAT зійшло більше 70 мільйонів автомобілів. На всіх етапах розвитку світової автомобільної промисловості FIAT виступав в якості одного з основних діючих осіб.
Сьогодні FIAT — одна з найбільших світових промислових груп, чий оборот перевищують 57 млрд. євро. Вийшовши за межі спочатку поставленої мети — виробництва легкових автомобілів, компанія поступово освоїла виробництво всіх існуючих видів транспортних засобів — літаків, поїздів, вантажних автомобілів, автобусів, сільськогосподарської техніки, а також суднових двигунів. Компания здійснює свою діяльність в 61 країні світу, в 1063 компанії, в яких працюють 223.000 осіб, у тому числі 111.000 людей за межами Італії.
Сохранить