Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Блискуча і сяюча посмішка із блискучими білими зубами.

Багато людей мають бажання мати блискучу і сяючу усмішку з блискучими білими зубами. Щоб домогтися цього, вони витрачають багато грошей на відбілювання зубів і навіть починають само лікування. Відбілювання зубів-це всього лише один з небагатьох методів лікування.
Відбілювання зубів є найбільш широко відомим лікуванням, тому що це дешевше, в порівнянні з лазерною обробкою. Лікування відбувається без позбавлення будь-якої поверхні зуба. Рекомендується, спочатку пройти консультацію лікаря, перш ніж застосовувати ці відбілюючі для зубів продукти, або використовувати смужки для відбілювання зубів.
Стоматолог скаже вам, що доречно для вас і буде рекомендувати, що краще застосовувати гель або смужки для відбілювання зубів — можливо і інші засоби і також народными методами. Але не починайте само лікування, ви можете зробити ще гірше.
Але щоб зуби не жовтіли є проста рада — кидайте курити, спробуйте зменшити кількість їжі, що викликає плями і зміни кольору ваших зубів. Зробіть звичку чистити зуби три рази в день для запобігання корозії.