Безпека дітей на кухні.

Одним з найбільш цікавих, але і достатньо небезпечних місць у квартирі для дитини вважається кухня. Там бабулька або мама, усюди є непідробні скарби: шафи, полки, каструлі — досить протягнути руку. Корисні і «розумні» пристосування допоможуть забезпечити дитину, крім цього треба продумати і купити спеціальне обладнання, яке зараз роблять спеціально для кухні в таких випадках, що дитині буде сприяти виробленню самостійність. Іноді простіше дитини на пускати на кухню закривати двері, замінити серцевину замка якщо це не працює.
Опік вважається достатньо небезпечною травмою, яку дитина може отримати на кухні.. Саме з цієї причини відповідальним батькам особливої уваги треба приділяти «гарячих точках». І спочатку звичайно на вашу плиту. Тут допоможуть різні захищающі табло, різні решітки, які необхідно встановити на зовнішній кордон або по периметру робочої плити. Причому як газової та електричної. Це може допомогти уберегти дитину, якщо вона захоче пограти з вогнем, тільки що знятої з плити гарячої посуди і ще розпеченою робочою поверхнею. Плита у перших повинна мати функцію газ-контролю (це подача газу в автоматичному режимі не працює, якщо вогонь на плиті згасне), також електропідпал і повинно бути верхнє розташування ручки управління полум’ям. Так буде скрутніше до них дістатися маляті. Для електричних плит або просто навіть для вашої перестраховки можна обзавестися захисним ковпачком, устанавливающимся на ці ручки, який буде зафіксувати їх у вимкненому положенні.
Є дизайнери, які пропонують встановлювати духовки на рівні від 1,5 метрів, але на практиці, це здається сумнівним перевагою. Зрозуміло, дотягнутися до них складніше, але і так шустрий малюк зможе стілець посунути, а ось олія що вилилася з киплячої деки, або з каструлі, якщо вони будуть знаходитися на висоті півтора метрів, це наробить багато біди. Надійніше буде користуватися спеціальними замками для дверцят вашій духовки. Їх зараз випускають в різних варіантах, як для газової плити, так і для вбудованої. Дорослий зможе відкрити пристрій без перешкод.
Додаткової уваги заслуговує також і простий електрочайник. Вам здається, що його нікуди неможливо сховати (дуже вже часто він потрібен), але так легко натиснути на ньому кнопку, а потім перевернути. Потрібно пошукати для нього особливе окреме місце або користуватися треба звичайним, при цьому обмеживши прохід до плити захисним екраном.
В наш час існує багато приладів, що полегшують життя господині: різні СВЧ-печі, електричний чайник, тостер, пральна машина і посудомийні машини, телевізори, холодильники так і розетки. Все вищеперелічене досить цікаво для дитини. А де, що і небезпечно. Такі прилади, як електричні тостери, краще прибирати або взяти за правило завжди вимикати з розеток. Для всіх розеток, якими ви не користуєтеся обов’язково придбайте захисні ковпачки.
Сохранить